[]

Brezilya dizisi 20 sene önce ya da 30

Marsiel diye bir kahya var. Kadın vardı yüzünde yara var diye maske takıyordu. Kadın cüzzam oldu. Hepsi bu işte hatırladığım. Neydi bu dizinin adı.
 
manuela olabilir.


  • montauq  (06.11.17 23:58:01) 
kahyalı ve yüzünde yara olan kadın deyince Manuela ama Manuela Brezilya değil Arjantin dizisiydi. Kadın da cüzzam değil, kaza geçirdiğinden takıyordu o maskeyi.

Marciel adında kötü karakterin olduğu (ancak kahya değil) ve cüzzam olan bir kadının olduğu başka bir dizi daha var ama o da meksika dizisi Entre El Amor y El Odio (Atv'de Aşk ve Nefret adıyla gösterildi).
  • nickfury  (07.11.17 00:04:36 ~ 00:07:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.