[]

holanda dil kursu ve çocuk durumu

elimizde bir anne var 2 de çocuğu var 1 ve 5 yaşlarında. şimdi bu anne hollanda da dil kursuna gidecek flemenkçe, kendisi öğrenci vizesi alacak peki 2 çocuğu için nasıl bir vize alınması gerekiyor ?
ayrıca çocukların kreş ya da anaokuluna gitmeleri lazım, orada gidebilirler mi ? devlet okullarına özellikle kreş anaokulu fln. 
oncelikle anne vize alabilecek mi, o onemli...


  • lanc  (06.11.17 17:15:44) 
Cocuklarin kres ucreti kisibasi gunluk 10-20 euro olarak degisiyor tabi 1 yas icin diyorum 5 yasinda olan icin daha yuksek olur ucretler.


  • England  (06.11.17 17:28:19) 
dil kursu icin gidince aile bireyleri de vize alabiliyor mu ki? Cogu ulkede olmuyor diye biliyorum konsolosluga sormak lazim. Bazi ulkeler universitede bile aileye herhangi bir vize hakki tanimiyor


  • robokot  (06.11.17 21:04:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.