Bursa ulaşım

Yarın Bursa otogardan Odunluk Mh. Akpınar Caddesi Nilüfer/Bursa adresine gitmem gerekecek. Gelgelelim, otobüs firmasının şehir içi servisleri yokmuş. Otogardan bu adrese nasıl gidebilirim? Ne kadar sürer? Taksiyle gitsem tahminen ne kadar tutar?

Taksiyle 60 tl civari tutar nasil gidecegini ise bilmiyorum.

  • a summer day  (06.11.17 13:33:29)
1- Terminal'den 92 no'lu otobüse binip odunluk mahallesinde inebilirsin. Bursaray kartı alırsan 2,60, tek basımlık kart alırsan 4,50 lira gibi bir ücreti var galiba.
2- Terminal'den kent meydanına kadar minibüsle geçip, oradan trenle nilüfer istasyonunda inebilirsin. Yaklaşık 5 lira tutar. 10 dakika kadar yürürsün ama.
3- Takside hangi güzergahtan getireceğine bağlı olarak min 40, maks 60 tutar.

otobüs şeysi, Orhaneli yolu yazan yere tekabül ediyor odunluk mahallesi.

www.burulas.com.tr
  • onemoremile  (06.11.17 14:13:15)
ulasim.burulas.com.tr Buradan dilediğin sorgulamayı yapabilirsin.
Terminal'e (Otogar) indiğin zaman bursakart alma makinalarına gidip içine para yüklemeli Bursakart al. Atıyorum 10 lira ver makinaya, 4 lirasını karta alır 6 lira yükler gibi. 24 - 48 saatlik turist kartlar da var ama işine yarar mı bilmiyorum. www.burulas.com.tr
Taksi 35-45 arası tutuyor gibi hesapladı. taksiyle.com
Otobüste ise 92 ve 93 numaraları kullanabilirsin.
92 > www.burulas.com.tr
93 > www.burulas.com.tr
  • cliquot  (06.11.17 17:16:56)
eskiden görükleye giden otobüs de nilüferden geçiyordu.
görükle otobüsüne de bir sor istersen

1 saati bulur
  • bentalihsizim  (06.11.17 22:57:56)
Cevaplayan herkese teşekkürler.

Gideceğim adrese 1 saat sürüyorsa uzunmuş ama n'apalım, yetişiriz herhalde.
  • skooma  (06.11.17 23:05:16)
taksiyle maksimum yarım saat

  • cliquot  (07.11.17 12:17:22)