Arabama çarpıp kaçmışlar

Arabama gece çarpıp kaçmışlar. 5000 tllik hasar var. Belki buluruz diye çevre dükkanların kayıtlarına bakıyoruz. Diyelim ki bulduk, sonra ne yapmak gerek?

gecmis olsun. dava acicaksiniz bulursaniz.

  • England  (06.11.17 13:11:57)
Hiçbir şey olmuyor. Adliyede sürünüyorsun, dava açarken eşek yüküyle parayı senden alıyorlar, çarpıp kaçan bununla kalıyor. Kasko varsa yaptır, yoksa geçmiş olsun. Mevcut güvenlik kameraları çamur gibi kayıt yaptığı için bırak plakayı, arabanın markasını bile anlayamazsın.

  • yirmisantim  (06.11.17 13:50:20)
işte bu yüzden her zaman diyorum araç kamerası şart.
hareket sensörlü bir kameranız olsaydı elinizde cillop gibi bir görüntü olurdu şu an.

  • etsiz cig kofte olmaz  (06.11.17 14:11:49)
kaskonuz varsa aracı hareket ettirmeden fotoğraflarını çekin ve sigortacınızı arayın. (Bazı kaskolarda belli miktara kadar beyanla tamir yapılıyor) Yine aracı hareket ettirmeden polisi arayarak zabıt tutturun mutlaka daha sonra bulacağınız görüntü vs ile karşı tarafa hasar ödemesi yansıtılabilir.

  • Northern Mariner  (06.11.17 14:21:19)