1 gün için frankfurt ya da Münih’e

Dolaşmak için gidilir mi??

gidilir niye gidilmesin, ben Frankfurt'a gitmiştim dolaşmak için
edit: Türkiye'den gitmiyorsun inşallah :)

  • but that was just a dream  (06.11.17 08:31:18 ~ 09:24:30)
münih içi az ama gidilir. biz sabahtan merkezi, kiliseyi, daha sonra englisher garten'i oradan bilim müzesi (3 saat falan takıldık ki daha da gezilirdi.) daha sonra allianz arenaya gidip tamamladık günü. araba olsa bmw müzesine falan da giderdik. tren saati malum :)

  • xiii  (06.11.17 08:58:46)
abi illa müze, kilise, katedral gezmek zorunda değilsiniz.

farklı bir şehrin sokaklarında gezmek için bile gidilir. bırak münih'i, konya veya samsun'a bile gidilir fırsat varsa. maksat yenilik görmek. yemek kültürü nasıl, kafelerin tasarımı nasıl, şehrin merkezindeki parklar nasıl, insanların giyimi nasıl, kaldırım taşlarının deseni nasıl...

bu tür şeyler beni daima müzeden, galeriden daha çok çeker. you know what i mean...
  • edgenabby  (06.11.17 11:34:49)
Munihe gidilir, soyle bi bakilir. Bence christmas market zamaninda gidilmeli ama.

  • kuehles blondes  (06.11.17 11:40:57)