tr de garantisi gecen iphone modelleri

internette iphone 7 icin a 1778 modelinin tr de garantisi gectigi yaziyor. bu dogru mu?

iphone x icin hangi model olmasi gerekiyor garantili olmasi icin?

o model suan amerikadan alinabiliyor mu?

bahsi gecen site
apple.servis.xyz

mynet'den okuduğumuz haberlerle "türkiyede hiç bir iphone'un garantisi yok" demeyelim lütfen. bir ara öyle bir haber çıktı sonra o olay ortadan kalktı. şuan belirli modellerin türkiyede garantisi var. apple'a telefon açıp sorabilirsiniz.

şu listeden hangi modelin uyumlu olduğunu görebilirsiniz. avrupa ülkelerinin bulunduğu model numarasından almanız lazım.

www.apple.com
  • mr.goodcat  (05.11.17 20:56:54)
apple müşteri hizmetlerine sorarak öğrenebilirsin. benim modelin de garantisi yok diyolardı, bizzat kendilerine sordum var dediler.

  • felatunbey  (05.11.17 20:59:30)
sallamalara gelmeyiniz avrupadan alınan cihazların 1 yıl garsntisi devsm ediyor. amerikadan alınanlar ise belli kodlar garanti kapsamında, o kod değilse de apple değil ama pupa garsnti veriyor.

www.apple.com

bu listeden de göreceğiniz üzere a1778 garanti kapsamında, iphone x için ise a1901 modeli türkiye de garanti kapsamında.

kesin bilgidir merak etmryin
  • oscar  (05.11.17 22:11:21)