bugün benim doğum günüm

sarhoş ya da yasta değilim ama :P

bugünü daha iyi karşılamayı umuyordum ama olmadı... yarına güzel bir haber bekliyorum, olsun artık ama...

facebook'u aktif kullanmıyordum zaten, gören kutlamasın diye dondurdum bir süreliğine. ama duyuruyla paylaşmak istedim işte.

keşke doğmasaydım modundayım canlar.

İyi ki doğmuşsun. Beni kim bilir nasıl ve kaç çeşit şekilde etkiliyor varlığın... hayvan değiliz ki sadece kodlandığımız doğrultuda yaşayalım, insanız ve bol bol değişim yaşarız. Üstelik değişimin yönünü belirleme özgürlüğümüz var. Her neye üzüldün bilmiyorum ama geçecek, böyle kalmayacak. Yeni yaşın kutlu olsun.

  • yaren  (05.11.17 19:42:12)
dgko. al neşelen patla hatta bu şarkıyla: www.youtube.com

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.11.17 19:44:52)
telesekretere konuşabiliyor musun peki?

doğumgünün kutlu olsun. www.youtube.com
  • testis agrisi  (05.11.17 19:46:07)
Mutlu yıllarr!

  • mor oje  (05.11.17 19:55:19)
Mutlu yillar, dogumgunleri abartiliyo bence beklentiye girip de uzme kendini. Iyi bi sene gecirirsin umarim. :)

  • aferin cok iyi dusunmussun  (05.11.17 19:56:27)
iyi ki doğmuşsun. bu günden itibaren alacağın tüm haberler güzel olur umarım.

  • denef  (05.11.17 20:18:33)
Nice Yıllara Sayın Duyuru Sakini

  • bir peynir kutusu kibrit  (05.11.17 20:32:19)
herkese teşekkürler. hediye şarkılarınız güzeldi.

@üğpoıuy, ortamlara pek gitmem ama. gittiğimde de internete gömülürüm yine. ama sap kısmı doğru :P

güzel niyetleriniz ve dilekleriniz dönüp sizi de bulsun güzel insanlar.
  • runagain  (05.11.17 21:27:29)
happy birthday, inşallah her şey gönlünce olur.

  • geçerkenugradım  (05.11.17 22:02:21)
aaa nedenmis. iyi ki doğdun! run again run xD

  • yuvarlanantencereninkapagi  (06.11.17 03:11:30)
İyi ki doğdun dostum.

  • himmet dayi  (06.11.17 21:29:42)
doğum günün kutlu olsun!

üzülme yahu,valla benimkinden iyi olcak bence 17 ekim benimkiydi, doğum günümde maaş konusunda anlaşamadığım bir yerle stres dolu bir konuşma yaptım. sonra da haber beklediğim yer olumsuz olarak geri dönüş yaptı. yaklaşık olarak 3 kere falan ağladım <3

bahse varım daha iyi olacak. mutlu olursun umarım!
  • dedi ayca  (06.11.17 21:36:33)
mutlu yaşlar, dönsün artık şansın. mutlu bir yıl olsun genel itibariyle.

al bu da benden:

www.youtube.com
  • rahip janick  (06.11.17 21:38:51 ~ 21:47:29)