[]

ekside cem korkmaz basligi altinda yazan bir arkadas nereye uctu?

takip eden var mi bilmiyorum ama oncesinde pek tanimasam da malum olay olduktan sonra, bakip arastirdigimda insan olarak cok iyi bir bag kurdum ve boyle birini olume ne suruklemis olabilir diye sik sik basligini okur oldum. belki bir arkadasi bir sorunundan bahseder ya da is ile ilgili sorunlarin bu sonuca yol actigina dair bir ibare gorurum diye. sanirim bu sabah ya da dun gece baslikta biri cemin agzindan duydugunu soyledigi ve onu cok uzen seyleri, eger gerekli ozur ve aciklama o kisiler tarafindan yapilmazsa tek tek aciklayacigini soylemisti. emin olmamakla beraber medikraft yoneticisinin basliginin altina da yazmisti bunu. suan bakiyorum fakat entryler silinmis sanirim. baska fark eden oldu mu acaba?
 
Ben de okumuştum aynı entryleri.


  • doxanikee  (05.11.17 00:19:39) 
Zaten intihar payinda mediacraft dan kovulmasinin etkisi kesinlikle vardir. Haksizliga ugramis olabilir ki sirket hakli veya haksiz olsun basta melih olmak uzere yonetimin pismanlik, sucluluk hissetmesi zorunlu bir insani boyuttur. Normali bu. Ama gordugum kadariyla savunma mekanizmalari cok gelismismis bu arkadaslarin. (sirket bu olaydan sorumludur veya mobbing var demiyorum insallah anlamışsinizdr)


  • imelih  (05.11.17 00:56:44) 
@imelih anladim tabi, bir insanin sadece is yuzunden hayatindan vazgececegini sanmiyorum zaten zincirin bir parcasidir.


  • pardonazbirbaksanız  (05.11.17 01:05:17) 
Insallah kelebek etkisiyle zincirin kilit noktasi o degildir :(


  • imelih  (05.11.17 05:07:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.