Yökdil'de uçlu kalem

Arkadaşlar bu tarz bir sınava girmemiştim bir süredir. Kalemi bize vermiyorlarmış; kendimiz götürüyormuşuz. Uçlu kalem kullanabiliyor muyuz? Yoksa kurşun kalem şart mı? İnternette baktım. Uçlu kalem olur yazmış bir kişi ama emin olamadım.

kurşun kalem şart.

edit: madde 2 özellikle.

ÖNEMLI UYARILAR
1. Sınava girebilmeniz için yanınızda Sınav Giris Belgesi (bu belge) ile Fotograflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (fotograflı ve soguk damgalı nüfus
cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kimlik Kartı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini
yerine getirmekte olan er/erbaslar ile askerî ögrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birligi tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik
Belgesi, Türk vatandaslıgından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart bu amaçla kullanılabilir) bulundurmanız gerekmektedir.
Bunların dısında baska hiçbir belge sınava girebilmeniz için geçerli olmayacaktır.
2. Sınavda yapacagınız isaretlemeler ve yazacagınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kursun kalem ve iz bırakmayan silgi bulunmalıdır.
3. Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dısında, yanınızda çanta, cüzdan, kolye, küpe, yüzük (alyans hariç), bilezik, bros, anahtar, metal para gibi
metal içerikli esyalar (basit basörtü ignesi ve ince metal tokalı kemer hariç); her türlü plastik ve günes gözlügü dâhil cam esya (seffaf/numaralı gözlük
hariç), banka/kredi kartı, ulasım kartı vb. kartlar, cep telefonu, cep bilgisayarı, sözlük islevi olan elektronik aygıt, hesap makinesi vb. her türlü bilgisayar
özelligi bulunan cihazlar, kamera, kulaklık, kablosuz iletisim saglayan bluetooth, saat fonksiyonu dısında fonksiyonu bulunan saat, elektronik sözlük vb.
iletisim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazları; metal içerikli esyalar, her türlü kesici ve delici alet, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah
yerine geçebilecek nesneler, kâgıt, kitap, sözlük, defter, not vb. dokümanları; pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, içecek (su hariç) ve yiyecek vb. gıda
maddeleri, ilaç, alçı, sargı bezi, koltuk degnegi vb. saglık malzemeleri ve araçları bulundurmanız yasaktır.
4. Sınava gireceginiz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile sınavdan en az bir gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.
5. Bina girisinde yogunluga yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri esyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar
içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri, sınavın baslama saatinden en az 1 saat önce sınavın yapılacagı bina önünde bulunmaları, sınav salonlarına
zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir. Sınava girecek adayın yüzü, kimlik tespitini saglayacak biçimde açık olmalıdır.
6. Sınavın ilk 15 dakikası içinde gelen adaylar Bina Sınav Sorumlusundan temin
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.17 22:09:44 ~ 22:35:40)
Son YÖKDİL'e uçlu kalem ile girdim. Anadolu Üniversitesi'nin diğer sınavları gibi kalem konusunda sıkıntı yaşatmıyorlar; freebag tipi küçük çantalar ile giren bile gördüm.

  • tel tokasini duzelten samuray  (04.11.17 22:27:11)
Araba anahtarını napıcaz?

  • shenergy  (05.11.17 00:32:17)