[]

Izmir kiyafet yardımı

Selamlar ey ahali,

Elimde boyu ya da eni dar geldigi icin giyilmeyen ama iyi durumda 4 torba kadin ve erkek giysileri var(pantolon tişört etek) bunu izmirde mumkunse alsancak konak taraflarında nereye verebilirim? Arabam olmadığı ve hafta içi çalıştığım için belediyenin kıyafet deposuna bırakamıyorum. Var mıdır bir oneriniz? Ayrica çocuk kitaplarım da var verebileceğim bunlar icin de bir adres biliyor musunuz?


 
Amacın birilerine yardım etmekse Kızılay giyim kutularına atmanı önermem. Çünkü o kutuların içine girip kıyafetleri alarak ikinci el satan bir güruh var...


  • patty duke  (04.11.17 16:44:35) 
Hatay yakınlarında İnönü caddesi üzerinde Kızılay giysi kutularına atıyoruz. Ama size tavsiyem iyice içine gittiğine emin olun. Oradan alıp satanlar varmış çünkü.


  • teknikekip  (04.11.17 18:05:59) 
Ege üniversitesi kampüsünde çydd nin giysi bankası var. Öğrencilere uygun giysilerse onlara verebilirsin. Yanlış bilmiyorsam pazartesi günleri açık oluyor.
Çydd merkezi Kıbrıs Şehitlerinin girişine yakın. telefonla ararsan gönüllüler arabayla gelip alabilirler.

Belediyeler de alıyorlar. Konak belediyesi de alıyordur mutlaka. Bayraklı belediyesi de uygun olur, yörede ihtiyaçlı çok aile var.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (04.11.17 18:34:25 ~ 19:27:03) 
Belediyeler hafta içi mesai saatlerinde istedikleri için onlara veremedim. Çydd kıbrıs şehitlerini arayacağım kabul ederlerse onlara vereyim. Giysiler genç giysisi olduğu için problem olmaz sanırım.


  • rastocasdelay  (04.11.17 19:10:42) 
Karşıyaka belediyesi gelip adresten alıyor, çydd olmazsa belediyelere alıyorlar mı diye bi sor istersen.


  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (04.11.17 19:25:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.