maybelline rocket volum express maskara- maskara tavsiyesi

kendimi bildim bileli bunu kullanıyorum. kirpiklerim uzun, sık, ve kıvrık. yani aslında maskaradan pek bir şey beklemiyorum. ama bu kirpiklerimi çok sertlestiriyor ve temizlemesi çok zor. muhakkak birkaç kirpigim dökülüyor temizlerken.

ve hiç başka tür bir fırça kullanmadım. uygulamada farklı tür bir fircanin nasıl duracağını merak ediyorum.

bu fikirler doğrultusunda tavsiye edeceğiniz maskara var mı? kirpikleri birleştirmesini istemiyorum, tabii ki dökülmesin, fiyat olarak da bu civarlarda bir şey olsa güzel olur.

One by one var yine aynı markanın. Fırçası da benzer ve tek özelliği kirpikleri tek tek ayırması. Kolay da temizleniyor. Onu deneyebilirsin.

  • patty duke  (04.11.17 15:04:58)
maybelline'in bütün ürünlerinde kirpik dökme problemi var galiba. şu an black dramayı kullanıyorum performans olarak çok memnunum tek tek ayırıyor ve uzatıyor ama çıkarırken bir iki kirpiğini feda ediyorsun. bu ara loreal paris paradise mascara popüler ve genelde iyi yorumlar almış bir denemek lazım bence..

  • feykalade  (04.11.17 16:07:59)
Fiyat olarak yakın olan Max Factor olabilir, benzer rimelleri vardı, uzun süre kullandım yıllar önce.. Hacim ve siyahlık konusunda çok başarılı, kirpik dökme vb hatırlamıyorum ancak ben çok alerjik bir bünye olduğum için değiştirmek durumunda kaldım.

L'oreal de denenebilir bu skalada, feykalade +1.

Fiyat olarak esneyebilirseniz MAC'in renkleri ve çeşitleri başarılı.
  • hana bi  (04.11.17 19:25:13)
Mac maskaralarda bu haftasonu ezgihalilbeyoglu koduyla %15 indirim var.
Ben haute and nauthy kullanıyorum Mac'ten, seviyorum. 2 fırçası var, biri hacim veriyor biri kıvırıp uzatıyor. Aynı anda ya da ayrı ayrı kullanabiliyorsun.

  • kayranin kedisi  (05.11.17 00:40:34)