takside is laptopunu unuttum ne yapmam lazim

duraktan binmedim haliyle hangi duragin taksisi bilmiyorum. plaka yok bisey yok.
is laptopu isin kotu yani ve yarin is gezisi icin ydisina cikicam
kafam durdu su an ne yapmam lazim
muduru falan mi arayim ne yapayim
yardim

geçmiş olsun iletişim bilgileri yoksa laptop içinde (şirket telefon vs) taksicinin ulaşması imkansıza yakın bir ihtimal bindiğin yerde kamera falan varsa taksi plakasını yada durağını bulursun gidip kameradan izlemeyi rica edip.

Mutlaka patronu ara haber et.
  • basond  (04.11.17 13:52:51)
acilen polise gidin, derdinizi anlatin, mobese kamerasina bakabilirler plaka cikar, oradan yürürsünüz.

olmadi indiginiz yerde kuruyemisci etc varsa plakaya onlarda bakabilirler güvenlik kamerasindan.
  • kurnaz  (04.11.17 13:53:27)
Müdürünü ara önce.

  • electrobuzz  (04.11.17 15:09:06)
(git: www.iteo.org.tr)
Taksiciler odasına durumu izah edin belki yardımcı olabilirler

  • revi  (04.11.17 16:48:06)