Evinizin duvarlarını hangi renk boyattınız?

Birazdan renk seçmeye gideceğiz.
Salonun bir duvarını ve çocuk odasını farklı renk yapmak istiyoruz.
Mesela gri. Sizce nasıl fikir?

Sizin evinizin duvarları ne renk? (Şampanya, Kapuçino vb?)

Mümkünse fotoğraf atabilir misiniz? Biz de örnek alalım.
Çook çok makbule geçer.

ben koyu griye boyatmıştım odamı

  • vedatchilipeppers  (04.11.17 12:24:45)
  • demoniclewinsky  (04.11.17 12:26:14)
www.filliboya.com

çocuk odası (erkek): yıldız
evin kalanı: kristal kuvars

yıldız güzel bir açık mavi tonu, kristal kuvars da açık bir gri.

çok güzel oldu, tavsiye ederim.
  • kibritsuyu  (04.11.17 12:29:07)
Full beyaz +1

  • i m cool with that  (04.11.17 13:42:30)
Çocuk odası açık mavi tonlarında olmalı (zekaya hitap eder). Mutfak sarı tonlarda olmalı (mideye hitap eder). Kız çocuğunun odasının pembe ve tonlarında olmasının da pek uygun olmadığı konusunda görüşler var.

  • 1adam  (04.11.17 13:53:39)
borak beji.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.17 13:55:06)
tertemiz bir beyaz

  • ozgur bir kusun hatirati  (04.11.17 13:59:02)
polisan yalın beyaz. tavsiye ederim şiddetle..

  • tabudeviren  (04.11.17 14:13:41)
beyazdan şaşmayın, griden kaçının en kötüsü gri gözümde

  • michael_knight  (04.11.17 14:16:42)
Eşyanızın renklerine göre karar verin bence.

Şurda 2017 moda renkleri ve güzel öneriler var.
www.homebunch.com
www.emlakgurmesi.com
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (04.11.17 14:17:56)
Benimkisi acik gri. Koridora direkt gunes gelmedigi icin orada bir ton daha acik gri. Yatak odamda tek duvar cok koyu yesil. Orman/zumrut yesili.

Cocuk odasi icin pastel renkler guzel olur bence. Mavi gibi ya da yesil gibi. Ama pastel tabi.
Bu arada hangi odalara nasil isik geliyor? Cok az isik gelen odaya koyu bi renk yapmayin derim.
  • kuehles blondes  (04.11.17 16:37:36)