[]

Köprüden nasıl geçiyoruz?

Hgs'm var. Arabayla ilk defa geçicem Boğaziçi'nden. Nasıl geçiyoruz şimdi anadolu'ya? Eskiden ikiye ayrılıyordu? Gişelerden hangisine yanaşacağını seçiyordun falan. Şimdi nasıl o iş? Yarın sabah nasıl geçeyim ben şimdi?
 
gişe kalmadı. direkt altından geçeceksin takın. yapılan şeye tak diyorlar.


  • sutlu nescafe  (03.11.17 19:40:57) 
dümdüz normal yardır. gişeleri kaldırdılar, tepeden ogs hgs okuyor sadece.


  • zgrydn  (03.11.17 19:41:23) 
Kafana gore takilabilirsin. Havadan cekiyor parayi :)

(Gise olan yerlerde, ogs'den gecsen bile yeterli bakiyen varsa hgs'den ceker)
  • brkylmz  (03.11.17 19:41:31) 
Zaten etiketi okuyacak değil mi? Eskisi gibi etiketi okuyup sonra bariyer kalkmayacak?


  • mor oje  (03.11.17 19:41:57) 
bariyer falan yok. dümdüz git.


  • sutlu nescafe  (03.11.17 19:42:25) 
etiketi okumasa da sıkıntı yok. hgs plakaya kayıtlı olduğu için oradan da eşleştiriyor.


  • tukenmez adam  (03.11.17 20:16:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.