CNC acil !

Arkadaslar merhaba,
Bir arkadasım ikinci el CNC tezgahı almak uzere istanbula gelecek ve benim ona yardım etmem gerekiyor. Bu konuda firma onerisi olan ya da bu ikinci el CNC tezgahı satılan yerler nereler ... Firmaların yanyana oldugu birinden cıkıp digerine fiyat sorabılecegımız ?
Cok acil :(

Hangi sektör? İyi de yani bu iş - CNC tezgahı almak - kapı kapı dolaşıp olmaz ki bence. Önceden internetten araştırmasını yaparsın sonra firmalarla iletişime geçersin. Her ne kadar içli dışlı olsam da CNC işiyle kapı kapı dolaşabileceğiniz bir bölge olduğunu sanmıyorum İstanbul' da, varsa ve paylaşırsanız da sevinirim.

  • charlesbukowskiineksi  (03.02.10 13:38:58)
mazak vesaire cnc markalarının servislerine distribütörlerine bakın derim.. ya da o tarz iş yapan yerler.. imes sanayi'ye gidip bakınabilirsiniz istiyorsanız.. ama internetten araştırmak daha iyi.. ilan sitelerinde görmüştüm bikaç ilan..

  • kveldulv  (03.02.10 17:47:52)
dükkanlara girip çıkarak biraz zor olur kanımca. ne tür ve boyutta malzeme işleyeceğinizi iice netleştirdikten sonra internetten katalog bilgilerini alıp teknik olarak karşılaştırmanızı daha sonra satış yapan yerlerle temas kurmanızı öneririm.
Bir de eğer küçük çapta hobby cnc dediğimiz tarzda birşeylerle ilgileniyorsanız el yapımı şeyler var onlara bakabilirsiniz.

  • johan sebastian  (03.02.10 21:35:13)
Bayrampaşa ve topçular bu işin kalbinin attığı yerdir. Cadde üzerinde bir sürü firma var, fazlasıyla yardımcı olacaklardır.

  • tanjant  (04.02.10 10:56:32)
bence kiralasın finans şirketlerinden.

  • radikalherif  (04.02.10 12:49:25)