[]

avrupadan iphone alirken dikkat edilmesi gerekenler

almanya dan iphone x alinacak, simfree demek yeterli mi ? dikkat etmek gereken baska bir sey var mi ?
 
aldığınız mağazadan taxfree formu isteyip EU bölgesini terk ederken verginizi geri almayı unutmayın


  • unionall  (03.11.17 00:47:12) 
Apple store dışında, o da şanslıysanız zaten, alamazsınız iphone x'i 1-2 ay. Mediamarkt 12 haftaya teslim edilir diyor şu an. Apple store'da şansınızı deneyin, olursa da bir tek tax free formu almaya bakın.


  • noluyo yaa  (03.11.17 00:51:34) 
Taahhütlü olmasın. Sim free olsun


  • efruz  (03.11.17 01:03:44) 
Almanyada media markt da direk kendileri pasaportunuza bakıp fiyatı düşürüyordu. Arkadaşım direk vergisi düşmüş bir fiyattan almıştı. Bu arada ayurtdışından alınan iphone ürünlerinin artık türkiyede hiç garantisi yok bundan haberdarsınız değil mi?


  • bubiruyaolmali  (03.11.17 11:34:50) 
  • speedy  (03.11.17 17:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.