[]

format nedeniyle lanetli çaylak olmuşum

şu yılmaz vural başlığı yüzünden herhalde hoca gibi cevap veriyordum sorulara kardeşim yasaksa belirtirsin. zaten gıcıktım sözlüğe napayım şimdi. 16 kasımda direkt yazar mı olurum yoksa bi daha sıraya falan mı girecem.
 
ahahahahahahadasdsadsadasf :D

tam başlığın açılmış mı küfür kıyamet diye bakıyordum ki... bildiğim kadarıyla sıraya gireceksin.
  • m3mphis  (02.11.17 21:16:22) 
Seni niye sevmiyorlar bro ? :))


  • eazy  (02.11.17 21:19:35) 
Lanetli ise süre bittikten bi kaç gün sonra düzeliyor.benim ki öyle oldu.


  • valarmurgulis  (02.11.17 21:20:42) 
kadınlara yürüyecek sadece duyuru hesabı mı kaldı şimdi elinde :(((

sonra bu çocuk yalnız ve takıntılı derler, yazıklar olsun bu sözlük yönetimine.
  • nickimin hakkini veremedim  (02.11.17 21:41:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.