Apartmanda Yaşayan Düşkün Birine Ne yapılabilir ?

kısaca özetleyecek olursam , dışarıdaki aşırı soğuktan dolayı bizim apartmana sığınan akli dengesi çok yerinde olmayan bi amca var. apartmanda yaşaması bizi rahatsız etmiyor (bazen tuvaletini falan yapıyor olmadık yerlere,temizliyoruz) ama apartmanda yalnız kalan 2 abla var onlar haklı olarak tedirgin oluyor ve adamı apartmandan çıkarttırıyorlar. polis gelip çıkarıyor,ertesi gün gene geliyor adam...

adamı dışarı atmak bizim için çözüm değil.

o yüzden amcayla ilgilenebilecek bi kurum var mıdır? Bu arada ANKARA'dayız...

Devlet kurumuna direkt gidince yardımcı olmuyorlar, verebileceğiniz bir isim ya da güzel bir kurum adı varsa şu soğuk kış gününde bir evsize yardım etmiş olursunuz...

her tür fikre açığız ama biraz daha net çözüm önerileri yaparsanız ne mutlu...

not: azcık üstte kalsa , insanlar görse hem biz hem de amca çok mutlu olur, belki sıcak bi yeri olur bu sayede...

adamın ablalara karşı zararsız olduğundan eminseniz kısa vadede ablaları ikna etseniz? en azından çözüm bulunana kadar.

  • kibritsuyu  (03.02.10 12:03:10)
ablalardan biri şizofren gibi bişe. adamın "mafya elemanı" olduğunu söylüyor. peşindeyşim bunun.

nası bi apartmanda yaşadığımı sormayın, anlatsam roman olur desem hiç de abartı olmaz yani :)
  • brkylmz  (03.02.10 12:13:19)
ablaları bas-goz edin en kısa surede. duzelir.

  • bryan fury  (03.02.10 12:52:02)
belediyeye haber vermek lazım. beyaz masayı bir arayın bakalım ne diyecekler.

  • ozdek  (03.02.10 12:57:34)
belediyeyi aradık, hepsi birbirine yönlendirdi. en son 4. kişi adresi aldı ekip göndericez dedi. beklemedeyiz. saolun varolun.

  • brkylmz  (03.02.10 13:33:21)
akil sagligi yerindeyse ( cok yerinde olmayan demissiniz ama ne bileyim belki tanimlanmis bir derecesi vardir) sosyal hizmetler mudurlugu ilgileniyor. onlarla gorustunuz mu?

  • pyro clustic flow  (03.02.10 18:40:42)
arkadaşım sosyal hizmetlerde okuyor, hocalarıyla falan görüştü ama kimsenin salladığı yok. bugün de belediye elemanları geldi , o sırada adam kaçtı... tabi biz de peşinden düştük yollara... zaten belediyeciler de "istemezse götüremeyiz" dediler.

e adamın zaten akıl sağlığı iyi değil, gitmek istemiyor. artık beraber yaşıycaz. hayırlısı bakalım...
  • brkylmz  (03.02.10 18:49:58)
Yatırsak bir yere? Güçsüzler yurtlarından bir yere? Ben de elimden gelen yardımı yaparım.

  • endless dream  (03.02.10 22:49:54)