[]

Amerika vizesi hakkinda

Kiz arkadasimla Amerikaya gitmeyi dusunuyorduk. Benim 10 senelik vizem var ancak ona vize verilmemis. Gerekce olarak ta ögrenci oldugu ve gelirini bahane etmisler.

Soru: Onun banka hesabina yüklü miktarda para yatirip tekrar basvuru yapsak bir getirisi olur mu?

*Basvuru yurtdisindaki bir amerikan konsoloslugunda yapildi, Türkiyede ki vize yasagiyla alakasi yok.

 
Başvuruyu yeniden yapıp gezi masraflarını sizin karşıladığınıza dair bir yazı olursa olabilir belki. Bildiğim kadarıyla ABD vize başvurularında kin tutmuyor. Yani bi kez reddedilince diğer başvuruları etkilemiyor. Her başvuru sıfırdan değerlendiriliyor. Ama bunlar hep sağdan soldan duyulan bilgiler tabi.


  • bartman  (02.11.17 12:29:06) 
Geçmiş döküme de baktıkları için belli bir zaman geçsin aksi halde tek seferlik girişi görürler. bir de alternatif olarak "sponsor" görünecek ya da oradan davet gönderecek biri vs. olamaz mı?


  • lcha  (02.11.17 12:37:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.