[]

İzmir Havalimanı Geliş'ten Gidiş'e Geçiş Var mı?

Merhaba,

İzmir Havalimanı'nda uçağın beklenen iniş saati ile benim shuttle aracımın kalkış süresi arasında 1.5 saatlik bir zaman var. Arındırılmış alandan çıkmadan önce gidiş katına geçip orada lounge'a (TAV Primeclass) girmem mümkün mü İzmir'de?
Zira bu shuttlelar'ın kalktığı yerde bir tane Ekmekiçi diye bir büfe var, her seferinde orada kazıklanmaktan gına geldi. Ya da havaalanının içinde banklarda boş boş oturacağım.

Teşekkürler.

 
Daha önce denedim aktarmalı olmayan ama kendi kendime aktaracağım bir uçuş için fakat çıkmadan mümkün değil transit olmadıkça.


  • kullanıcıadımbuolsun  (02.11.17 02:42:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.