ok çelik yeleği deler mi?

vücutta herhangi bir noktaya saplanınca, bir ak47, m4, magnum'un mermisinden daha fazla hasar verir mi? peki sniper ile karşılaştırılabilir mi?

Hiç zannetmiyorum. Tatar yayında bile herhangi bir uzun namlulunun sahip olduğu kinetik enerji yoktur.

Tabi bu kevlar yelek değil, balistik yelek için geçerli. Balistik plakayı delecek mermiye maruz kaldıysan zaten çoktan ölmüşsün demektir. Sniper dediğin dragonov falan bilmiyorum kullanmadım hiç.
  • bos gezenin bos ustasi  (02.11.17 01:32:22)
haci senin bu sorularin ciddi mi?

  • baldur2  (02.11.17 01:43:38)
  • testis agrisi  (02.11.17 01:53:57)
pardon ya çelik yelek nereden çıktı, kurşun geçirmez yelek olacak.

neden soruyu sordum? takip ettiğim bir oyunda crossbow ile herkese tek atıp öldürebiliyorsunuz. sniper harici diğer silahlarla tek atınca ölmüyor.
  • diffarentiationation  (02.11.17 02:08:11 ~ 02:12:00)
pubg ?

  • sam stranger  (02.11.17 02:34:03)
Zarar verse Bilal Erdoğan'ın eline verirler miydi?

  • neymis  (02.11.17 09:50:59)
neymis bayıldım yorumuna. Son zamanlarda bu kadar iyi yorum duymamıştım.

  • insomnia  (02.11.17 11:29:32)
Yelekten yeleğe değişir. Bazı kurşun geçirmez yelekler sadece kurşun darbelerini absorbe etmesi için tasarlanıyor. Kesici ve delici aletleri geçiriyor. Bu tarz bir yelekse oku da geçirir muhtemelen.

  • her seye atarlanan adam  (02.11.17 18:19:01)