Aralik ayinda hangi ulkeye gidilir?

Kis gezisi yapmak istiyorum, deniz kum gunes degil. Araligin basinda 1 haftalik gezi ama hangi ulke ve yapilacaklar nelerdir?

İsviçre'ye gidebilirsin hocam. Alp dağlarında Heidi ile birlikte dağlarda atlar koşar, karların üzerinde yuvarlanır gidersiniz.

şaka bi yana, İskandinav ülkeleri olabilir.
  • booty hunter  (01.11.17 22:28:13 ~ 22:29:30)
Avusturya cunku tam christmas market zamani. Her yer isil isil.

Viyana, innsbruck, salzburg ve doga isteyince mondsee, hallstatt, gosau, filzmoos (ve binlerce yer daha)
  • kuehles blondes  (01.11.17 22:32:58)
Fransa çünkü noel pazarı zamanıdır. Paris harika olur, 23 kasım'dan sonra noel pazarı başlıyor. Aynı zamanda Alsace Strasbourg taraflarını da tavsiye ederim. Muhteşem olur. Gereksiz turistler de olmaz. Büyüleyici olur.

  • jeanvaljean_  (01.11.17 22:42:56)
Ya sanirim ben ISIS in eylem yaptigi yerlere gitmeye tirsiyorum, hele bi de Noel zamani, hic guvenli gelmiyo :(

  • fearisthemindkiller  (01.11.17 22:48:56)
Türkiye

  • Delay Fuze  (01.11.17 22:52:30)
@Delay Fuze Turkiye'de neresi?

  • fearisthemindkiller  (01.11.17 22:55:03)
st. petersburg, viyana, baku.

  • hybridus  (01.11.17 22:56:11)
@hybridus Baku' de ne yapilir? Benim orda konsere gitme fikrim vardi, cok zeverim Azeri muzigini? Hic gittiniz mi?

  • fearisthemindkiller  (01.11.17 23:05:08)
avusturya veya isvicre kesinlikle. ikisinde de kayak yapilabilir, daglara cikilabilir, noel carsilari gezilir. yaz mevsimi halt etmis denecek bi tatil yapilir yani

  • ben de  (01.11.17 23:50:16)
Prag diyeceğim ama bir hafta uzun olabilir.

Ayrıca İsviçre +1.
  • fraise  (02.11.17 01:01:02)
Kuzey Kıbrıs. Ben 3 sene önce kasım ayı ortasında gitmiştim. Araba kiraladım ve Lefkoşa, Güzelyurt tarafı hariç her yerini gezdim adanın.(Zafer Burnu'na kadar gittim.)
Eğer başka ülkeye gideyim derseniz aklıma güney yarımküre geliyor. Şimdi oralarda yaz. Özellikle Güney Amerika.

  • ceyhan prensi adana  (02.11.17 10:28:33)
kıbrıs demeye gelmiştim @ceyhan prensi adana söylemiş.
yazın sokakta yürünmeyen kıbrıs'a eylül-mayıs arası her ay ya da 2 ayda bir gitmeyi seviyorum . istanbul'da kar yağarken uçağa binip kıbrıs'ta iner inmez montu çıkarıp gezmenin tadı süper.
tavsiye ederim .
  • devilone  (02.11.17 11:31:13)
ankara

  • Delay Fuze  (02.11.17 21:00:38)