[]

outlook - kural oluşturma

iyi akşamlar herkese,

outlookta @abc.com dan gelen maillerin abc klasörüne iletilimesini istiyorum, @ ten önce gelen kulanıcı isimleri farketmeksizin serverı abc olan tüm mailler yani.

ama outlook @ ten önce birşey yazmamı istiyor.

var mı bunun bir yolu? vardır diye düşünüyorum ben. aradım bulamadım

 
* işareti koymayı dene.


  • cakabo  (01.11.17 21:52:46) 
aklıma geldi ama olmaz diye denememiştim, şimdi denedim olmadı


  • nucleon  (01.11.17 21:58:50) 
www.slipstick.com

Böyle bir öneride bulunulmuş.
  • cakabo  (01.11.17 22:14:00) 
çok teşekkürler, bu çözdü olayı :)

bendeki outlook türkçe olduğundan, çevirisi fln bi garip o anlamı yükleyememişim seçeneklere
  • nucleon  (01.11.17 22:21:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.