arkadasimin beni tanistirdigi kisinin nisanli cikmasi

gecen haftalarda bir arkadasimin vasitasiyla biriyle tanistim. bir kez gorustuk ve ben elimdeki verilere dayanarak bugun pat diye evli misin diye sordum. degilim ama sayilirim dedi. nisanliymis. niyetini anlayinca hmm peki gorusuruz deyip konuyu kapadim. sizce bu konudan bizi tanistiran arkadasima bahsetmeli miyim?

kadin kisisi benim bu arada. bizi tanistiran arkadasim da ayni sekilde ama cok samimi degilim kendisiyle. o yuzden bahsetsem mi bahsetmesem mi kararsiz kaldim.

Bahset tabi neyine kararsız kaldın?

  • Lim5  (01.11.17 20:42:20)
Niyeti neymiş ki?
Konuyu kapat bence ikisi ile de görüşme

  • benaslindayohum  (01.11.17 20:44:56)
Terbiyesiz

  • penquensiqer  (01.11.17 20:45:20)
bahset biliyo muydun de. belki nişanlı olduğunu saklayan bi tiptir o zaman tanıştıranın suçu yok. yok biliniyosa nişanlı olduğu o arkadaşla iletişimi kesersin.

  • rayde  (01.11.17 20:48:40)
rayde +1

belki araci da bilmiyor
  • cedex  (01.11.17 21:23:14)
bana pat diye soyleyen adam sanmiyorum ki gizlesin

  • unicorn  (01.11.17 21:25:44)
Samimi olmadığın bi arkadaşın seni biriyle tanıştırmak istiyor ve sende kabul ediyorsun...

Arkadaşın bu durumu bilmese de buluşman yanlış bence.
  • freetakilir  (01.11.17 22:12:36)
Utanmaz, arkadaşına söyle bence, ama adamın yaptığı çok terbiyesizce.

  • elikası  (01.11.17 23:07:15)
Söyle ve küfür et.

  • shenergy  (02.11.17 00:36:00)
sakin ol belki arkadasin da bilmiyordur ama bu saatten sonra bilse bile a bilmiyordum ayagi ceker eger biraz akilliysa.

  • baldur2  (02.11.17 00:49:14)
Arkadaşına kibarca bahset. Bu arada enteresan adam nişanlı ama biriyle çıkmakta sorun görmüyor (planlı bir buluşmaysa tabii). Öte yandan karşısındaki sorunca hiç gizlemeden nişanlı olduğunu da söylüyor.

Bence nişanlı arkadaşımız "ne olur ne olmaz bir afet çıkarsa kaçırmayayım diye buluşmuş ama nişanlısı size göre daha "güzel / hoş / kafa dengi vs." olunca vaz geçmiş.
  • SiyamkedisiZorro  (02.11.17 12:43:29)
siyamkedisizorro, onu da sordum adama. amacin ne dedim. aramizdaki arkadasligi bir sonraki etaba tasimak istiyormus. aldatma konusunda cok dikkatliymis ama nisanlisi ogrenirse de yapacak bir seyi yokmus.

  • unicorn  (02.11.17 14:24:57)
arkadaşınız sizi niye böyle leş gibi bir insanla tanıştırmış, bence onu da bir sorgulayın. Kendisi de cok iyi tanımıyor ise, böyle işlere bir daha girişmemesini isteyin. Yani, "arkadaşıma söylesem mi" gibi bir sorgulamaya girmeniz bile gereksiz bence, söyleyin tabii.

  • sopiro  (02.11.17 14:33:14)
Bu öyle atlanacak bir mevzu değil. Mutlaka sorun ve nişanı biliyorsa, arkadaşlığınızı kesin.

.
  • kartallar yuksek ucar  (02.11.17 14:38:15 ~ 14:38:36)
bundan cikan sonuc, arkadasin senin icin soyle dusunuyor:

senden iyi fuckbuddy olur, bak bu arkadasimla sevisin; ama fazla ileri gitmeyin, nisanlisiyla arasi bozulmasin.
  • midilli35  (02.11.17 14:53:02)
SiyamkedisiZorro +1 anlat ve iletişimi kes bence.

  • foradream  (03.11.17 19:08:29)
arkadasina "herif nisanli, biz niye tanistirildik?" diye sor once bir. kafamizda kurmayalim.

cevaba gore cekeceginiz siktirlerin vurgusunu ayarlariz.
  • e haliyle  (03.11.17 20:31:22)
"Aldatma konusunda çok dikkatliymiş" lafı beni benden aldı.Bu lafın üzerinde devam edecek kadın var mıdır bilemedim, hayretler içindeyim.

  • SiyamkedisiZorro  (06.11.17 10:38:17)