Erkek icin evlenme yasi 30 gec midir ?

evet, soru baslikta. 30 yasinda, isleri fazlasiyla yolunda giden, kariyerli ve sirket sahibi oldugunu varsayalim.

gidip 20 yasinda biriyle evlense, dogru olur mu

Olması gereken hangi yaş ise o yaşta evleniverir. Önemli olan eş adayının gönüle sinmesi.

  • yaren  (01.11.17 20:40:18)
Erkeğin evlenme yaşı geç değil yalnız 20 yaşında biri olgun olmayabilir. evlilik evciliğe dönebilir.

edit: istatistikler

Türkiye: aa.com.tr

ABD: www.amerikaninsesi.com

Almanya: www.hurriyet.com.tr
  • idexo  (01.11.17 20:54:51 ~ 21:04:34)
benim gibi biriyseniz geçtir. ama sürekli takılacak kız buluyorsanız değildir.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (01.11.17 20:56:11 ~ 20:56:22)
qazedcsrfvtyhngujmkol+1

  • nickini degistiren yazar  (01.11.17 21:01:52)
Bence erkendir.

  • ms brownstone  (01.11.17 21:02:35)
Erkek için 30 yaş geç değil, bence kadın için de geç değil. Ama 20 yaş çok çok çok erken. Üniversite bile bitmemiştir. Bana göre olmaz, ama belki siz öylesini istiyorsunuzdur, bilemem...

  • SiyamkedisiZorro  (02.11.17 12:45:35)
biz evlendiğimizde ben 20, eşim 34 yaşındaydı. 4 senedir çok mutlu ve huzurlu süren bir evliliğimiz var. eğer gerçekten doğru kişi olduğunu düşünüyorsanız ve gerçekten çocukça triplere girmiyor, yaşından daha olgunsa ve anlayışlıysa her iki taraf da neden olmasın ki ?

evlilik biraz evlendikten sonra anlaşılan bir şey. sevgililik gibi bir şey değil. iyi düşünüp taşınmak lazım. her gün ve senelerce birlikte zaman geçirmekte bir sakınca görüyor musunuz onu düşünün. anlık duygulara kapılıp gelecek planları yapmamak lazım. her şeyi karşılıklı oturup konuşmakta da fayda olabilir.
  • vedderbaug  (07.11.17 15:18:14)
20 ile 30 arasında çok fark var. hani 30 ile 40 olsa anlaşılır da 20-30? ben kendimden 10 yaş büyük biriyle evlenmezdim. adam en başta yaşlanmış oluyor, birçok şeyi deneyimlemiş, öğrenmiş. kadın ise yolun başında. dengesiz.

  • pinkpeony  (01.03.18 21:27:24)