[]

Ekşi Sözlük şifre/ mail adresi sorunu

Sevgili duyuru ahalisi, derdime bi çareee

Teee seneler önce Sözlük hesabımı açarken bir mail almıştım onun için.. Yıllar sonra çatlaklıktan yazarlığa geçince ve ben uzun bir süre sözlüğe girmeyince, hem o eski mailimin şifresini hem de sözlüğe giriş şifremi unuttum.

Eski bilgisayarımda şifre kayıtlı dolayısıyla otomatik girebiliyorum. Ama başka bilgisayardan vs sözlüğe giriş yapamıyorum. Şifreyi unuttum desem eski maile yeni şifre gönderecek e ben o mailime de giremiyorum.

Bu eski bilgisayar da çöktü çökecek, ben de bi daha da yazar olarak giriş yapamam hayat boyu artık :(
Ben ne yapayım şimdi, yeni mail açıp, sözlükten maili değiştir desem, yeni mail adresine yeni şifre gelir mi? Yoksa elimdekinden de mi olurum? Yanlış bir hareket yapmak istemiyorum. Şimdi yapılması gereken hamle nedir ki?

Yoksa çaresiz dertlere mi düştüm, birileri kurtarsın beni nolur :(

 
eski bilgisayarında google chromeda kayıtlıysa chromeda kayıtlı şifreleri görebiliyorsun.


  • sta  (01.11.17 20:15:45) 
hesabına girebiliyorsan maili değiştir sonra şifremi unuttum de gelmesi lazım o maile şifrenin.


  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (01.11.17 20:19:46) 
Teşekkürler arkadaşlar.
@sta nasıl yapabiliyorum? Biraz teknoloji özürlüyüm de :) nokta nokta olarak görülen şifreyi kopyalayıp başka yere de yapıştıramıyorum, nasıl yapayım?

  • lambada  (01.11.17 20:22:21) 
qazedcsrfvtyhngujmkol +1


  • su olsam ates olsam  (01.11.17 21:36:02) 
eğer kayıtlı bilgisayarda şifre yıldız (*) şeklinde görünüyorsa, sayfanın html kodlarında o kısımda password ibaresini kaldırırsan şifre görünür kalır.

şu link işe yarar
www.sordum.net
  • gezegen olan pluton  (01.11.17 21:59:07) 
ya süpersiniz ne diyim nasıl rahatladım sayenizde anlatamam.

@gezegen olan pluton, link hayat kurtardı :) tüm bilgisayardan telefonlardan hesabıma giresim var hatta giriyorum bile:)

şahane bişisin duyuru, söylemiş miydim :)
  • lambada  (01.11.17 22:40:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.