Gözlerim neden yorgun görünüyordur

Nerdeyde her gün “keyfin yok gibi canın mı sıkkın, solgun gibisin hasta mısın, yorgun görünüyorsun” vs deniyor. Düzgün saatlerde kalkıp düzgün saatlerde kalkıyorum ama millet böyle deyince bi aynaya bakıyorum gidip. Hafif göz altı morarması dışında bir şey yok gibi.

Yorgun değilim ben!! :)

psikolojik olmasın. keyifsizsindir, canın sıkkındır belki, yüzüne vuruyordur. ben de çok olur bu, direk yüzüme yansır.

  • issiz karga  (01.11.17 02:37:06)
o cümleleri seninle ilgilendiğini nezaketen belli etmek için kuranlar var galiba, ya da ben öyle düşünüyorum diyeyim. hani ketum birisindir ya da öyle değilsen bile iş yerinde işin gerektirdiği kadar konuşuyosundur; e iletişime açık kalan en kolay kanallardan biri de bu oluyo ^^

  • dafaisss  (01.11.17 03:25:04)
etrafındaki herkes full makyaj geziyosa göze batıyosundur. Boşver. Nasıl hissediyosan en doğrusu odur.

  • megalomaniac  (01.11.17 12:49:33)
az su içiyor olabilir misin ? böbrek ile ilgili bir şey olabilir mi ?

  • kararsızataletfilozofu  (01.11.17 23:26:08)
böbrek üstü bezleri, yorgunluk, stres, sağlıksız beslenme, uykusuzluk temel sebeplerden

  • nucleon  (01.11.17 23:30:49)
Çok fazla ekrana (bilgisayar, telefon vb.) bakıyor olabilir misin?

  • i m cool with that  (01.11.17 23:42:46)