Tahammül sınırlarınızı zorlayan şeyler neler.

sb.

p.s anket yazana cm gazoz ısmarlayacakmış. limonlu

-Cak cak sakız çiğneyen tipler.

  • kaymaktutmayansicaksut  (31.10.17 21:11:33)
cehalet

  • burya  (31.10.17 21:14:02)
Mobilet motosikletlerin sesi

  • pastörizesüt  (31.10.17 21:14:53)
en başta tahammülsüzlük
hakaret veya ısrarlı saygısızlık
herhangi bir canlıya yapılan apaçık kötü muamele

tahammülsüzlüğe tahammül gösterememek yumurta tavuk hikayesine döndüğünden kendimi bu konuda dizginlemeye çalışıyorum, diğer konularda sınırlarımı olduğu yerde bırakır kalp kırarım.
  • evde liyakat kalmamis  (31.10.17 21:15:59)
Korna. Bi gün korna çaldığı için trafikte birine arabadan inip saldırıcam, ne zaman olacak merakla bekliyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.10.17 21:18:30)
-Tırnak yiyen insanlarla aynı ortamda bulunmak zorunda kalma

-bilgisi olmayıp fikri olan insanlarla anı ortamda bulunmak zorunda kalma

-toksik insanlarla aynı ortamda bulunmak zorunda kalma

-genel olarak ergenler ile muhatap olmak zorunda kalma

-balık yapınca eve sinen balık kokusu

-trafik kurallarına uymayan insanlar
  • AlsterWasser  (31.10.17 21:21:01 ~ 21:25:02)
soyulmayan yumurta. uğraşamam, kaldırır atarım.

  • petek  (31.10.17 21:23:46)
Saygısızlık
Aşırı laubalilik
Yalakalık, çıkarına göre tavırcılık
Her s*ki en iyi ben bilirimcilik
Cahilliğiyle övünecek kadar kara cehalet.

Edit: Yazarken bile sinirlendim.
  • skooma  (31.10.17 21:27:47 ~ 21:29:28)
ezan, sela ve bilimum dinsel gürültü.

  • doxanikee  (31.10.17 21:42:51)
Sehirde hiz yaparak gecen gurultulu motorlu araclar

  • dunal  (31.10.17 21:51:11)
ağız şapırdatmak.

  • brakgn  (31.10.17 21:56:04)
agresif insan

  • sedat peker in yegeni  (31.10.17 22:49:42)
Sakız çiğneyen erkekler ve kadınlar ( güzel çıtıpıtı bi hatunsa çiğnesin sabaha kadar, bu da benim dengesizliğim napiyim)

  • insomnia  (02.11.17 12:58:21)
Toplu taşıma kullanıp da hijyene dikkat etmeyen canlı formları. Ağız kokusu, ter kokusu, apış arası kokusu, ayak kokusuna maruz bırakılmak.

Aşırı derecede keskin koku alma duyusuna ve koku hafızasına sahibim evet.:( Kedi, köpek olacakmışım da yanlışlıkla insan olarak doğmuşum sanki.
  • old possum  (02.11.17 13:21:09 ~ 13:39:12)
düşüncesizlik
kişilerin isteklerini ya da görüşünüşlerini değiştirmeye çalışmak, engellemek
saygısızlık
hakaret
cehaaaallleeetttt -baya sinir bozucu çünkü laf anlatamazsın-
sorunsuz şeyler-sevmiyorum galiba sorunsuz şeyleri illa sorunu olacak ben saatlerce müşteri hizmetleri ile konuşucam vs vs -

ekleme yapabilirim düşünmem lazım
  • antik depresan  (02.11.17 13:23:51)