[]

iphone x renk ve model

yurt dışındsn getirip satacağım, 64 gb mı 256 gb mı getiriyim ? birde siyah mı uzay grisi mi getiriyim ?

hangi modeller daha çok talep görür


 
Sorundan anladığım kadarıyla birden fazla getireceksin. Eğer öyleyse bence iki farklı renkten de 64'lük getir çünkü 256, kapasite olarak gereksiz fazla görülüp haliyle fiyat farkı da fazla bulunup daha az tercih edilebilir. Malum, zaten pahalı alet.


  • skooma  (31.10.17 21:00:28) 
uzun kalmayacaksan iphone x bulamaman olasi cunku preorderlar 20 dakikada tukendi su anda 4-5 hafta sonra shipping diyor sanirim apple.


  • robokot  (31.10.17 23:24:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.