Hadi bana Adana planı yapalım

4 ay önce Adana ya gidip bir çok restoran gezdik. Yine bir yeme içme turu yapmayı planlıyoruz ancak zaman çok kısıtlı. Geçen sefer yeşil kapı, elem, birbicer, cebo, cikcik ali, eyvan, mesut denediklerimiz. (Böyle sayınca da ayı gibi oldu) muzlu sütü yerinde de içtik. Şimdi ne yapalım?

lezzet olarak iyi olan bir çok restorana gitmişsiniz fakat cebo'yu bilemedim bedo mu demek istediniz acaba? bunlar dışında bir de şeyhmus'u deneyebilirsiniz.

  • cdiyez  (31.10.17 20:52:59)
İyi yerlere gitmişsiniz. Baraj tarafını deneyin isterseniz bide onbaşılar falan. Manzaralı alkollu

  • stiletto heel  (31.10.17 23:02:33)
@cdiyez : bedo olacaktı pardon :)

  • o kadar da degil aga  (01.11.17 00:11:32)
Barajyolunda Kebapçı Hasan Ustayı geçince ışıklardan sola dönüp düz gidin, karşınıza gelecek ışıklardan sola dönünce ibo osman caddesinde şırdancı Ünal var. Oraya uğrayabilirsin.
Barajyolunda Kebapçı Hasan Ustayı geçince kuru köprü kelle paça salonu vardı birde. Çürük çorbası var. Çobanın adı çürük. Ama lezzeti süper.
Kebap ciğer olarak da en salaş yerlere gidin. Haşan usta ilerisinde ciğerçi baba vardı.
Bir de sıkma yiyin. Bildiğimız yufkayı iyice sıkıca sarıyorlar.
özgelinkayalar vardı barajyolunda.
Bu yazdığım yerler birbirine yakın.
  • ceyhan prensi adana  (01.11.17 09:40:45)