+18 ilk cinsel deneyim +18

(Hayatımda ilk defa bir kadınla cinsel anlamda bir şeyler yaşadım.)

5 dakika arayla iki oral yaptı ve sonuç hüsran. İkisinde de 1 dakika bile dayanamadım.
Kız ne kadar teselli etmeye çalışsa da ben aşırı utandım.
Sonrasında ilişkiye girmeye cesaret edemedim çünkü aynı şeyin olmasından korktum.

Bu 1 dakikada boşalma olayı ilk deneyim için normal mi?
Sizin ilk deneyiminizde böyle hüsran mıydı?

bence normal. yıllardır bu anı bekliyosun sonuçta. eğer bu süreç ilerde de yani düzenli cinsel hayata geçtiğin zamanda devam ederse o zaman sorun var diyebiliriz.

  • elorelia  (31.10.17 14:02:06)
normal, sıkıntı yok. cesaret edememe gibi bir düşünceye girme, yaptıkça öğrenebildiğin bir şey.

  • ilkot  (31.10.17 14:04:12)
Sıkıntı yok. Her erkek muhakkak yaşıyor bunu yaşamayan %1 falandır.

Bunun bir hastalık sayılabilmesi için yani erken boşalma sorunu sayılabilmesi için DSM-V şöyle tanımlar: Eşli cinsel aktivite esnasında 6 aydır en azından %75'inde cinsel aktivitenin 1. Dakikasında ya da daha erken boşalma eğilimi.

Yani içini rahat tut. Tekrar birliktelik yaşayabilirsin. Ve yine aynısı olabilir ve bu çok normal. Zamanla süre uzayacaktır.
  • westblack  (31.10.17 14:09:15)
Ben anlamiyorum nasil yuzde 1 falandir yasamayan. Ben yasamadim bi de ilk deneyiminde neden oral?

edit: gerçi daha önce eline kadın eli değmediyse normal.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.10.17 14:11:24 ~ 18:31:40)
Çok normal, moral bozma. Zamanla düzelir, ilk bisiklete bindiğin günü düşün.

  • Tyler89  (31.10.17 14:49:26)
seninki yine iyiymiş, ben daha kottan sürtünürken boşalmıştım. yavaş yavaş normale dönüyor, westblack +1. erken boşalırım stresine girip kaçınırsan yol alamazsın, ayıp bir şey yok bunda.

  • Bruce  (31.10.17 14:59:58)
Ben yaşamıyorum bende tam tersi oluyor.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (31.10.17 15:04:11)
daha neler olacak böyle şeyleri kafayı takarsan kötü olur. cinsel ilişkide cogu sorumluluk erkekte oldugundan üzerinende biraz baskı olacaktır zamanla atlatırsın

  • monicapp  (31.10.17 15:20:46)
İlkinde orala kadar dayandıysan iyi yine.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.10.17 16:00:12)
yaş?

  • gameofannen  (31.10.17 16:20:45)
30 saniye de sürebiliyor. ama ikinci sefere 2-3 dakikayı görebilirdin aslında. büyük ihtimalle ilk seferin verdiği hezimet hissi ikinciyi de baltaladı. can sıkacak bi durum yok gayet normal. ilk başta denize girince soğuk gelir ama içinde ne kadar kalırsan o kadar çabuk alışırsın. onun gibi bir şey. sürekli denize girip soğuk diye çığırarak çıkar isen de hiç giremezsin mesela. onun ayırdına varmak lazım.

  • fyodor fyodorovic  (31.10.17 16:27:00)
Normal. Ben donu çıkaramadan boşalmıştım.

  • noluyo yaa  (31.10.17 16:43:29)
sen de kaybedildin.

  • petek  (31.10.17 20:46:56)
İlk seferinde her şey olabilir, normaldir. Bana ilk oral yapıldığında boşalamamıştım mesela. Hatta kız bozulmuştu biraz ama napayım... Neyse, oluyor böyle şeyler, hatta bence erken boşalmak hiç kalkmamasından iyidir, bir de böyle düşün. Stresten tam tersi de olabilirdi yani. Yalnız olmadığından da emin ol; o çıkarmadan 45 dk ya da hadi daha gerçekçi olsun diye çıkarmadan 15-20 dk diyenlerin de çoğu hikaye.

  • skooma  (31.10.17 20:52:02)
yüzüncü cinsel deneyimde de olabilir psikolojik faktörler direk etkiliyo ya.

  • aydogank  (31.10.17 21:06:28)
oral olduğu için olabilir. normal ilişkin de daha uzun sürebilir.

  • for day to break  (31.10.17 21:06:38)
normal degil bence
3-5 ten sonra bir daha bakmak lazim

  • rentts  (01.11.17 02:59:35)
evlilik hayatı yakın zamanda bitmiş, hayat boyu da bolca partneri olmus birine yakınlarda oral seks yaptım, duyurusu da duruyordur. 30 sn surdu surmedi, ilkinde de daha surtunurken bosalmıstı.
onun fizyolojik problemi var, seninki tamamen tecrubesizlikten ve cok normal.

ayrıca kadın gozuyle skooma+1500. bosalmasan ya da hiç kalkmasa bu daha buyuk bir problem.
  • art vandaley  (01.11.17 03:25:37)
erkekler oral sekse normal seksten çok daha duyarlı ama zaten ilk seferi için normal sekste bile çok mevzu yapmaya gerek yok böyle bi durumu. benim düzenli seks hayatım yok işte arada denk getirebilince anca hadi beni geç o yüzden ama fuckbuddy hayatı yaşayan arkadaşlarım bile oralda hala kısa süre dayanabildiklerini söylüyorlar.

  • semaforo de medianoche  (01.11.17 03:32:46)
düzenli seks hayatın yoksa normal. partner değişince yine olabilir.

  • gölgede aynı  (01.11.17 03:35:02)