kızlar

ama kafkas kızlar. baya güzel değiller mi ya? babam bana hep bosnayı hedef gösterdi bu vakte kadar. ama yani sadece balkanları görmüş bir adamı niye dinliyim?

gerçek bir doğu karadeniz turuna çıkıp taraftarın sevgilisi olacak bir kafkas kızıyla transfere nokta koymak istiyorum artık!!1

nası yapsam ki, türkçe öğretmeni falan lazım mıdır acaba gürcistanda?

EDİT: İMLA

@üğpoıuy ayırmıştım ben onu, soradan şey olmuş. mrb ben klar bu arada...........

  • klar  (30.10.17 20:46:35)
@sealbreaker sizin elinize fırsat vermeyek yani kafkasyalı duyurucular. imlasından ötrü elinden çayını alıp kapı dışarı ettiğim hanımları burada anlattığım zamanları ne çabuk unuttunuz :(
dışarıya kız vermemek adına mı bu karalama kampanyası hayırdır?!??!

@üğpoıuy yok sarışın mavi gözlüye heveslensem babamı dinlerim. ben sevmiyorum gözde renk.
  • klar  (30.10.17 20:56:04 ~ 20:57:59)
@dissendium Aşkolsun! Biz orijinal değil miyiz?!

Hem sen geçen günkü yurtta duş konulu duyurumda böyle düşünmüyordun sanki? :D
  • sealbreaker  (30.10.17 20:57:25)
@duyulmasi gerektigi kadar az renke okeyim abi. böyle ela falan tamam yani.. hahahaa

  • klar  (30.10.17 21:13:09)
@dissendium Ahah ya neyse tamam unutalım :F

  • sealbreaker  (30.10.17 21:18:14)
arkadaşlar eşgal mi vereyim illa: trio mandilinin messisi tatulim adlı hanım gibi mesela.

triomandili.com
  • klar  (30.10.17 21:26:59)
Bir batum gürcüsü olarak diyorum ki genelimiz çirkin :/ ama yine de seviyorsan git konuş

  • eksi sozlugun tatli insani  (30.10.17 21:39:50)
Gürcüleri bilemem de Kırım Tatarlarına iade-i itibar istiyorum! :D

  • sealbreaker  (30.10.17 21:41:07)
@üğpoıuy hangisisin peki? ahahah

  • klar  (30.10.17 21:45:13)
bence gürcülerden yar olmaz türk gencine. eğitimli güzel bakımlısından en azından. azeriler de paraya bakar. bence osetyadır abhazyadır falan buralara gidip deneyimlerinizi aktarabilir, balkan seçeneğini de gözardı etmemelisiniz

  • kveldulv  (30.10.17 21:47:46)
Cerkesler filan guzel ama gurculer cok cirkin ya :/ koca burun filan. Of.

  • kuehles blondes  (30.10.17 21:48:06)
insanların zevklerini yargılamayı pek sevmem ama o fotoğraftaki 3 arkadaş da türk kızlarından farksız. ne gördün de "ille de gürcü olsun" dedin ben pek anlayamadım, bu coğrafyadaki çoğu insan birbirine benziyor; hele ki türkiye gibi hepsinden biraz içeren bir ülkede.

yetiştirme tarzı, kültür farkı dersen anlarım da; tip olarak genelleme yapılabilecek kadar fark olmadığını düşünüyorum.
  • Bruce  (30.10.17 21:50:26 ~ 21:57:24)
@Bruce illaki türkiyede'de buna benzer profiller var. komşu sonuçta normal bu. bu tipteki türk kızları da beğeniyorum :) ten rengi ve ufak tefek şeylerle kendilerini belli ediyolar ya bence.

  • klar  (30.10.17 21:56:07)
"arabayı almanlardan, karıyı balkanlardan alacaksın" diye bi söz var. ne kadar doğrudur bilemem tabi. bence babanın bir bildiği vardır.

  • dedim ben sana  (31.10.17 14:50:08)