bilgisayar iphone'u gormuyor

eskiden telefon'u bilgisayara takinca otomatikmen fotograf makinasi olarak tanir, bilgisayarim'da simge belirirdi. bende fotograf almak istedigim zaman sanki harddisk'e ya da usb bellege girer gibi girer, icinden resimleri alirdim. simdi o olmuyor. cikmiyor simge bilgisayarimda. ha itunes goruyor ama, odan resim almakta uzun is. var mi bunun yolu yordami ?

Bilgisayariniza yardimci programlar yuklemeden iPhone'u usb bellek seklinde goremezsiniz ki? iTunes'a bagimlidir, fakat dedigim gibi yardimci programlarla bellek gibi icini gorebilirsiniz.

  • msb  (02.02.10 22:33:07)
valla goruyordu ? hemde hicbirsey yuklemeden. sonra gitti birden bire.

os win7 bu arada. x64 olani.
  • arnatuile  (02.02.10 22:41:00)
görüyor benimkini de.. ipod'lar için itunes'ta seçenek vardı ama? bunda da öyledir belki? tam hatırlayamadım valla..

  • buzzlightyear  (02.02.10 22:52:08)
Telefonu guncellestirmediniz di mi?

  • msb  (02.02.10 23:36:56)
iphonu pc ye bağlar bağlamaz shift e basılı tutun ya da denetim masasından otomatik açma ayarlarına bir göz atın.

  • wallace mckart  (03.02.10 00:39:47)
@mb, telefon guncel.

@wallace shift olayi olmadi. otomatik acma ayarlari nerde tam olarak?
  • arnatuile  (03.02.10 03:50:07)
bende benzer bir sorun oluşmuştu... yeni bir usb kablosu ile çözebildim...

  • take care dream on  (03.02.10 12:51:52)
aynı sorunu bende yasadım.saatlerce süren arastırmalarım ve kendi cabalarım sonucunda burayı buldum.wallace mckart sayesinde olayı cozdum.kendisine gercekten cok cok tsk ediyorum:)denetim masasına gir arama cubuguna "tüm medya aygıtları için otomatik kullanı kullanarak başlat veya durdur" yaz ve cıkan sayfada en altta ipone icin cıkan secenekler arasında "resim al windows kullanılır" kısmını sec. daha sonrasında iphone u bilgisayara bagladıgımda bilgisayarım da iphone simgesi cıkıcaktır.simdiden kolay gelsin.wallace a tekrar tesekkurler:)

  • dindin  (23.08.10 18:27:18)