Hava yastığına 18 bin hasar kaydı

Sahibinden.com'da bir satıcıyla konuştum. Aracın fiyatı gayet iyi ancak hasar kaydı var. Bir konuşma yaptık ama sadece hava yastığı açıldı diye 18.000 km doğru mudur?
i.hizliresim.com

ben inanmadım şahsen uzak dururdum.

  • basond  (29.10.17 22:34:58)
sen satmak istediğinde nasıl açıklayacaksın? bir de bunu düşün.

koşarak kaç.
  • tabudeviren  (29.10.17 22:43:08 ~ 22:43:12)
doğru demiş olabilir. eniştemin de öyle olmuştu. ama yine de uzak durmak lazım. satarken ekstra emek sarfetmek zorunda kalırsın. hiç bir şey yoksa bile.

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (29.10.17 22:45:05)
Uzak dur hocam.

  • brad pitt  (29.10.17 22:46:04)
Doğrudur. Hava yastığı patladığında, direksiyon göbeği, yastık, beyin, çarpışma sensörleri, ve kablo tesisatı gibi birçok yer işlem görüyor. Bu yüzden masrafı fazla oluyor. Ben olsam alttan darbeli araç almazdım. Havayastığı patlatacak kadar darbe aldıysa muhakkak aracın rotasyonu da bozulmuştur. Allah korusun olası bir kazada darbeyi emecek yapı bozulduğu için içinde ölmemiz mümkün.

  • goodman  (29.10.17 22:46:27)
once degisen yok diyor, sorunca da airbag acmis da yok surayi vurmus da... kac kac kac

  • brkylmz  (29.10.17 23:36:26)
muhtemelen araba ortadan ikiye ayrılmış.

  • xu  (29.10.17 23:44:35)
yalan demek güç serviste böyle rakamlar çıkabiliyor. fakat arkadaşlarında dediği gibi sizde satarken açıklamakta güçlük çekeceksiniz %100 doğru dahi olsa. baska alternatifler bakın en son buna yönelin fiyatı cok ucuzsa bilemem

  • Aşk Adamı  (30.10.17 01:07:14)
adam dürüstte olsa sattığı şey saatli bomba, ki bu kadar konuya yabancıysan her türlü senin elinde patlar

  • tum haklari saklidir  (30.10.17 01:09:48)
hasarın kaza mahalinde fotoğrafı yoksa hiç bulaşmayın.

  • reactionic  (30.10.17 01:11:59)