Decathlon'dan alıp da memnun kaldığınız neler var?

Alıp uzun süredir kullandığınız neler oldu şuana kadar?

Marka, model, cins belirtirseniz daha iyi olur. Koşu ayakkabısı demek yerine aprenaz 200 model koşu ayakkabısı tavsiyesi daha yararlı oluyor.

14.99 olan Basic tshirtleri.

  • Mcfly  (29.10.17 16:36:09)
modellerini hatırlamıyorum.

bir çantasını 3 yıldır kullanıyorum en ufak bir eskime, deformasyon yok. çok da rahat ve işlevsel.

bir yürüyüş ayakkabısını da 1 yıldır kullanıyorum. henüz herhangi bir sorun yaşamadım, memnunum.

onun dışında tişörtler, şortlar, çoraplar filan da kullanıyorum. onlardan da memnunum.
  • king lizard  (29.10.17 16:37:33)
Polar kazakları iyi.

  • empedokles  (29.10.17 16:44:36)
Nanoteknolojik havlusu. İncecik bisey, valizde yer kaplamıyor ce cok iyi kurutuyor.

  • fever  (29.10.17 17:02:14)
Bisiklet, spor sütyeni, kask

  • mutlusismankedi2015  (29.10.17 17:10:49)
Kar sporları için kıyafet anlamında bütün ihtiyaçlarımı oradan aldım ve severek kullanıyorum.

  • eleganteda  (29.10.17 18:12:36)
''Aprenaz 20'' renkli sırt çantası almıştım günlük kullanım için, ufak seyahatlerin vazgeçilmezi oldu sonradan, tavsiye ederim.

  • Uncle Sam  (29.10.17 18:17:17)
Mikrofiber havlusu çok iyi, ben orta boy olanını kullanıyorum. 13 liraya almıştım.

  • tahin pekmez yoğurt  (29.10.17 18:45:45)
Oxelo kaykay, scooter, eliptik bisiklet, çorap, t-shirt, yağmurluk, çanta, bisiklet aksesuarları.

  • orient blue  (29.10.17 19:05:49)
Mikrofiber havluları
Kalenhi tayt ve tshirtler
Quechua polarlar milyon kez yıkamaya dayanıklı, ama bel kısmı biraz kısa.
Quechua ayakkabıları (ucuzu kuru havada rahat, pahalısı soğuk havada)
Quechua polar yelek (evde dışarda tam bir kurtarıcı)
Trekking çantalarını ben kullanmadım ama annem ve kardeşim kullanıyor, memnunlar.
Tribord rüzgarlık, yağmurluk
Katlanır bisiklet
Hepsinden memnunum kısacası, güvenerek alışveriş yaptığım bir mağaza.
  • curukturpkokusu  (29.10.17 20:31:47)
Aprenaz 300 diye yağmurluk gibi montları var super çok memnunum. İci polarli , polar fermuarla sokulup takılabiliyor . Polar yine hırka gibi giyilebiliyor. Şapkası enseye doldurulup şapkasız da kullanılabiliyor. Boynu koruyor soğuktan . Çok güzel bir mont. Kullanışlı ve sağlam olduğunu düşünüyorum.

  • scorpion37  (29.10.17 20:48:14)
havlu+1
tekerli mini bavul, çok sağlam çıktı

  • sadegazoz  (29.10.17 20:51:08)