kız arkadaşla iran'a gitmek

akıl kârı mı?

bir de ukrayna'da kız arkadaşla gidilebilecek yerler nereleri? sadece lviv'de bulunmuştum ve lviv'den başlanacak yine gezi. araba kiralanacak ihtimalen.

fikri olanların fikirlerini dinlemek isterim.

teşekkür.

Size bağlı. Gittiğiniz yerin kural ve düzenini ihlal edip kendinizi 'suçlu' duruma düşürmeyecekseniz gidin. Gidip orada ben bireyim istediğimi yaparım diyecekseniz başınıza bela alma riskiniz yüksek.

Haberi duymuşsunuzdur: Hıyarın biri gidip Kuzey Kore'de bir flama gibi bir şey çaldı, yakalandı, yargılandı, cezaya çarptırıldı. En son ülkesine iade ettiler fakat çocuk ülkesine döndükten sonra kendini öldürdü.

Kendinizi böyle durumlara düşürmeyin.

düzeltme: çocuk intihar etti diye hatırlıyordum ama zaten komadayken iade edilmiş. Neler yaşadığını kim bilir...

"We don't know what happened to him, and this is the bottom line, " Hamilton County Coroner Dr. Lakshmi Sammarco said.

Ölüm nedeni tam olarak bilinmiyormuş.

ekleme: mutlaka lonely planet kitaplarını karıştırın.
  • idexo  (29.10.17 17:35:18 ~ 18:56:29)
suriye'ye gitmiyorsunuz, neden sıkıntılı olsun.

  • gezegen olan pluton  (29.10.17 17:38:41)
bana hic mantıklı gelmedi.
evli olmayanların aynı arabaya binme yasağı falan yok muydu orada?
aynı odada kalmak?
kırbaç cezası falan yemeyin de :)
  • herhaltibiliyoring  (29.10.17 18:23:31 ~ 18:24:16)
@gezegen olan pluton

evli olmayanların birlikte dolaşması vesaire sorun olur mu diye sordum. öyle olabileceğini duydum çünkü, @herhaltibiliyoring'in dedi erdiği gibi.

@idexo

işte aynı arabaya binme yasağı gibi şeyler varsa hiç zorlamayalım diyoruz biz de. iran sadece bir alternatif.
  • avianthem  (29.10.17 18:52:26)
kiev

  • bentalihsizim  (06.11.17 23:05:42)