[]

green card photo tool

gc için fotoğrafçıdan foto çektirmiştim.

başvuru formunu doldururken photo tool yapmadım kesiş biçmedim. ve formu doldururken direk upload ettim, sistemde direk kabul etti photo received dedi

önce mutlaka fotoğrafa tooldan işlem yapmam mı gerekiyordu ?

 
Sistem her türlü kabul eder. Ama hayır photo tool kullanma gibi bir zorunluluk yok, fotoğrafçı olması gerektiği gibi ayarladıysa direkt yükleyebilirsin. Artık iş işten geçmiş ama şuradan kontrol edebilirsin.

www.greencardphotocheck.com
  • i was made for you  (29.10.17 13:21:47) 
hayir onun amaci foton uygun mu diye test etmen. ben hic oraya girmeden yaptim.


  • buenosdias  (29.10.17 13:22:00) 
@ i was made for you simdi baska bir fotoyla denedim sistem kabul etmedi.


  • oscar  (29.10.17 13:47:12) 
Sistem teknik bilgileri kontrol ediyor. Onlar doğruysa her türlü kabul eder. Göz konumu ve baş ölçüsünü kontrol etmiyor.


  • i was made for you  (29.10.17 13:54:43) 
anladım hocam, dediğiniz siteden baktım uygun oradaki kriterlere. göz çene hizası fln uygun


  • oscar  (29.10.17 14:30:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.