hangi laptop daha iyi?

www.istanbulbilisim.com.tr

uygun fiyata doğru düzgün bir bilgisayar almak istiyoruz ama çkamadık işin içinden hangisin daha iyi olduğu konusunda. birinin işlemcisi dual core, diğerinin core 2 duo ama hdd, ekran kartı ve ram dual core işlemciliye göre daha düşük ve windows vista. dikkat etmemiz gereken hangisi olmalı sizce ve 1200 liraya kadar şunu al daha uygun olur diyebileceğiniz başka öneriniz olabilir mi?

oradan aldığımız bir sony vaio şimdiye kadar bir sorun çıkarmadığından dolayı tekrar yaptığımız alışverişte orayı tercih ettik, lakin eğer sorun çıkarır diyen çıkarsa aynı modeli başka yerlerden de alabiliriz doğrusu.

  • xeuszt  (02.02.10 21:30:58)
ne alacaz peki biz yahu? :)

en kötü yerden en kötü markayı mı seçtik yani seçe seçe :)
  • xeuszt  (02.02.10 22:25:08)
Istanbul Bilisim su an internette en ucuza laptop bulabilceginiz mekan. Sanirim siz bu iki modeli kiyaslarken fiyatlarini da goz onune aldiniz. Ama sunu unutmayin, Istanbul Bilisim'in web sitesinde bu modeller stokta gozukse de depolarinda yoktur ve gelmez.. Bunu da goze alin..

  • yilmazyildirim  (02.02.10 22:50:31)
tamam vurmayın öldü istanbul bilişim. dediğim gibi oradan aldık daha önce bir sony vaio, ne sorun çıktı ne stokta yok dendi. iki bilgisayarın mukayesi olsa daha hoş olur.

  • xeuszt  (02.02.10 22:53:48)
yok yae inanma sen bunlara. ben hp kullanıyorum gayet memnunum. benim arkadasım yok sanırsam buralarda. bu hp alan arkadaslarımın hiçbiri memnun değil diyen tayfa bayagı var etrafta, bunlar beni arkadaşı olarak görebilir ve artık bu konuda konuşmayabilirler.

geçen yaz bir arkadas asus laptop almıstı oradan gayet uygun fiyatlar ama stok olayı sahici genelde stoklarımızda yok diyolar sitede olsa dahi , arastır sorustur denk gelir belkim.
  • agresif koyun  (03.02.10 01:04:47)
benim arkadaşım da kullandı hp yıllardır ve daha yeni patladı laptop. yani hp seçmemin sebebi buydu ama ben istediğim yanıtları alamadım sanırsam. asus önerisi için de teşekkür ederim, dikkate alacağım. ayrıca modellere internetten bakıp, ona göre gidip yerinden alacağımızdan dolayı stoklarında olmaması sonucu başka modellere yöneleceğiz doğal olarak. nedendir bu firmalara bok atma merağı anlayamadım. neyse, cevap çıkmıyormuş bu tarz sorulara buralardan anladığım kadarıyla. teşekkürler :)

  • xeuszt  (03.02.10 01:25:25 ~ 01:26:01)
gunde 5-10 tane laptop sorusu oluyor burda, biraz manyamıs olaiblirler.

www.eksiduyuru.com

surdaki modellere de bi bak istersen.
  • bryan fury  (03.02.10 07:56:03)