[]

Uyandıktan sonra içim acıyor

İç acıması evet. Nefes aldıkça neresi olduğunu tam kestiremediğim bir yerim midem mi karnım mı yoksa ciğerlerim mi emin değilim ama acıyor. Hatta bu sabah sık sık bu yüzden uyandım. Bu bazen oluyor bana ilk kez olan bir şey değil kısa süre sonra nefes aldıkça geçiyor. Size de oluyor mu?
 
Evet oluyor. Çok sigara içtiysem yada soğuk hava teneffüs ettiysem göğsümde yanma ve acı oluyor. Göğsü ısıtınca geçiyor. Sıcak buhar solumak, kalın birşeyle göğsü ısıtmak işe yarayabilir. Soğuk havalarda da atkıyla ağzınızı sarın ve en azından atkıdan süzülerek ısınan havayı soluyun.


  • curukturpkokusu  (28.10.17 15:12:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.