Uzun yol için sağlam müzik listesi önerisi

Merhaba uzun yola çıkacağım. Yolculuk yaklaşık 3 gün sürecek. Arabada usb var. Sizden müzik tavsiyesi istiyorum. Kriterim sanatçıların en popüler eserleri olması. Beğeni listemde saçma Türk pop müziği Yok. Mesela Hande yener hiç Yok ama Soner arıca olabilir. Türk halk ve sanattan bir anda pink floyda gipsy kingsten santanaya Ali Ekber Çiçek'ten bony m e Metallica dan finlandiyalı metal gruplarına Mozart'tan American folka cardigans tan emineme geniş bir yelpaze var. Etnik müziğe bayılırım. Jazz beni dinlendirir.

Sizden ricam bu kategorilerde en popülerleri paylaşmanız. Muharrem Ertaşla frank Zappa düet yapamaz mıydı yani?

Teşekkürler.

direkt şu şu diyemem ama en büyük tavsiyem tek veya 2 türden oluşmasın liste. farklı türdeki şarkılar baymaz sürekli ritim değiştiğinden. iyi yolcuklar.

  • c1b2k3  (28.10.17 00:15:16)
hakan taşıyan koyardım kesin bu aralar favorim

  • burya  (28.10.17 00:23:34)
muslum baba, ilkay akkaya, nurettin rencber, behiye aksoy ve elbette kamuran akkor...
yerinde olmak isterdim:)

  • alttaraf  (28.10.17 02:09:26)
Tarkan - karma
Yavuz - bingol sitemdir
Bu Iki album yolda iyi gidiyo kanka
  • baldur2  (28.10.17 04:23:38)
Türkçe: www.youtube.com

Bi de etnik demişin ne kadar seni sarar bilmiyorum ama norrda öneririm.
  • isott  (28.10.17 05:03:54)
popüler kavramı çok hızlı değişiyor artık. o konuda önerim olmayacak. spotify'daki yol listelerinden güzel parçalar seçebilirsin. bu da benim oluştururum liste:

open.spotify.com
  • zihuatanejo  (28.10.17 22:03:32)
kemal dinç - şu diyarı gurbet elde

  • burya  (28.10.17 23:27:38)