kadında pübik kıl

erkeklere soruyorum; kadında pübik kıl iğrenilesi bir detay mı, fark etmez mi yoksa hoşunuza gidiyor mu?

ben altındaki deriyi gösterir şekilde, yani çok yoğun, uzun ve kıvır kıvır olmadıktan sonra kadına bir hava, karizma kattığını düşünüyorum. yoğun, uzun, kıvır olunca ayrıca tiksinmiyorum ama o havasını kaybediyor. havadan kastım galiba kadını olgun göstermesi ve kendini belirli kalıplara sokmaya çalışmıyor oluşundan kaynaklı; bilemiyorum ama var böyle bişey, ondan eminim.

bahsi geçti arkadaşlar arasında, iğrenç mahluk oldum. ben de dedim duyurudaki muhteşem çağdaş kadın dostu hemcinslerime sorayım. ne diyünüz?

Ben seviyorum

  • benaslindayohum  (27.10.17 22:58:51)
Hairy sevmem ama bence seksi. Rahatsız etmeyecek bir durumdaysa problem değil. Koku falan varsa lanet girsin.

  • dissendium  (27.10.17 23:01:49)
Cok uzun olmadigi surece fark etmez.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.10.17 23:05:16)
brezilya versiyonunu çok beğeniyorum. (brazilian strip). kesinlikle iğrenç birşey değil, zaten dönemsel olarak insanlar beğeniyor yada beğenmiyor. muhtemelen 10-15 yıl içerisinde yine populer olacak.

  • monicapp  (27.10.17 23:09:20)
Sakal candır.

  • elorelia  (27.10.17 23:10:39)
kıl, tüy sevsek maymuna meyilleniriz. ne gerek böyle şeylere.

  • heves mi sandin  (27.10.17 23:11:07)
Pürüzsüz olmadığı sürece kötü bakarım.

  • shenergy  (27.10.17 23:13:35)
  • Piukh  (27.10.17 23:28:13)
Fransız biri konusurken tuysuz oldugunda genc kiz ya da daha ufak kizlar gibi oldugu icin cok tedirgin oldugunu, pedofili hissi geldiğini, bu yuzden tuy tercih ettigini soylemisti. Sonra ayni seyi iki Amerikalıdan daha duydum. Onların yalancısiyim (._.)
Not: Yav bu insanlar birlikte oldugum insanlar degil, fark ettiyseniz konuşma sirasinda dedim. Mesaj atip durmayin. Bu nedir arkadaş (._.)

  • velvetmorning  (27.10.17 23:44:00 ~ 28.10.17 08:31:27)
seviyorum.

  • sen git ben geliyorum  (27.10.17 23:45:11)
olmaz olsun

  • perloneth  (27.10.17 23:48:54)
ben sevmem, tercihen pürüzsüz.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (28.10.17 00:01:14)
Hiç sevmem. Ağdalısı en güzeli.

  • Delay Fuze  (28.10.17 00:34:52)
kukuya bağlı.

  • ysfrymn  (28.10.17 03:40:44)
bence seksi, aşırı olmamak kaydıyla.

  • runagain  (28.10.17 21:51:15)
ust kisminda dediginiz gibi olunca pek sorun degil, hatta serit veya koni seklinde olunca bakimli gibi de gorunebiliyor. yalniz labia'lara (vaji$ dudaklari) yakin olunca oral seks sirasinda batiyor dudaklara falan, ya da ben sinekkaydi yapmissam kasiklarima batabiliyor, onlar rahatsiz edebilir. partnerim bana sorarsan puruzsuz yap gec derim ama bu sekilde alirsa da mutsuz olmam yani.
anus ve cevresi de onemli, almasi biraz daha zor o killari ama alinmadiginda veya gozden kacan 3-5 kil oldugunda ozellikle doggy'de goze batiyor, biraz keyif kaciriyor diyebilirim.

  • hjarteblod  (28.10.17 22:39:38 ~ 22:40:17)
Kısa olmak kaydıyla (kıllar yani) V ya da şerit kesim tarzı bence iyidir. Buna ilaveten pürüzsüz olan da güzeldir. Bunların dışında bir şeyi istemezdim sanırım.

  • skooma  (28.10.17 22:50:08)
Kendim kıllı olduğumdan ötürü ve o kılların yolunmasının ne kadar acılı olduğunu bildiğim için bir kadının kılları konusunda asla bir tasarrufa girmem. İster jiletle alsın, ister makasla kısaltsın. Ama ağda veya lazer ile kayısı pürüzsüzlüğüne kavuştuysa, o zaman "yeter, gir içime artık" diyene kadar dilimi kukuletasından çekmem.

  • yirmisantim  (28.10.17 23:42:22)
temiz, güzel kokulu oldugu sürece severim.

  • eriksatie  (29.10.17 20:24:14)
Öncelikle iğrenç kesinlikle bulmuyorum.

Eğer seyrek değil de sık ise kılları, çok uzun değilse ve sadece o bölge ile sınırlıysa daha çok hoşuma gidiyor. kaymak olana tercih ederim yani..

Eğer seyrekse sevmem, komple kaymak olması daha çekici gelir.
  • twelfth  (31.10.17 11:57:57)