Bitcoin - BTCTurk

Torunlarıma hesap veremeyeceğimden korktuğum için artık kayıtsız kalamayıp bitcoin dünyasına ucundan bulaşmak istedim. Google'ın ilk önerdiği site bu çıktı. Girdim üye oldum. Sıfır bilgi yalnız ha ahahha

Neyse 1 TL limit vermişler onaysız hesaplara, hesap onayı için başvuruda bulundum falan.

Özet: 100 TL'lik bitcoin almayı ve unutmayı düşünüyorum. Ne olur sizce? Yani en kötü 100 lira kaybederim diye düşünüyorum, daha ötesi var mı?

bence daha ötesi yok.

300 lira koymuştum, unutayım dedim. unutamadım, 1 ay sonra 350 olarak geri çektim :)
  • contavolta  (27.10.17 15:08:09)
Hayır yok, en kötü 100 lira kaybedersin ki Bitcoin bu kadar hacim kazandıktan sonra aniden buharlaşamayacağına göre o da olmayacak, muhtemelen her türlü kar edeceksin uzun vadede.

Yalnız aldığın Bitcoin'i BTCTurk'te veya herhangi bir borsada değil de "offline wallet" dedikleri güvenilir cüzdanlardan birinde tutmanı ve sana verilecek dosyayı ve private key'leri (bunlar olmadan hiçbir şey yapamazsın) sağlam bir şekilde saklamanı tavsiye ederim.

İyi alışverişler ^^
  • chicha  (27.10.17 15:14:27)
paribuyu öneririm. btctürk yüksek komisyonlu artı para çekmek daha zahmetli parapara mı nedir sağlam komisyon alan başka bir yerle çalışıyorlar.

  • tuzumkuru  (28.10.17 01:30:29)