hakem heyeti sonucu

teknosadan telefon aldım bozuldu teknik servise farklı bir firma ile anlaşmışlar. götürdüm verdim, 30 günde yapamadılar,
ücret iadesi istedim vermediler vs. klasik süreç..

dava açtım sonuçlandı paramı geri almak istiyorum.

şimdi tekno sa benden ürünü istiyor. diyorum ki ürün bende yok teknik serviste bıraktım. illa ürün bize gelecek diyorlar. teknik servisten imha edildi belgesi alsam? yada zorundamıyım ürünün orjinalini firmaya teslim etmeye?

muhteşem ülkemizde dava iki yıl sonra sonuçlandı. Bu zamana telefon falan kalmamıştır serviste.

Başlığı takip edeceğim. Benim telefonumda batan fonotelde kaldı. Ücret iadesi kararımız var elimizde ama satıcı zorluk çıkarıyor. Bize ilamsız icra takibi başlatmamızı söylediler.sizin için de bu geçerli sanırım.

  • curukturpkokusu  (27.10.17 10:58:59)
Hayret hakem heyetinde çok kısa sürede çözülüyordu normalde ama bu sefer böyle olmuş,bildiğim kadarıyla bu sizinle alakalı bir şey değil telefonun serviste olduğunu ve teslim almadığınızı belgeleseniz kafi

  • dadas9  (27.10.17 12:28:49)
@curukturpkokusu, benim de fonotel. Fakat fonotel iflas etmiş, haberin var mı?

  • plastic_angel  (27.10.17 15:07:59)
ben de hakem heyetine vermistim. sagolsunlar 6 ay sonra cozduler (o da anneme durtturdum ne oldu bizim is diye, haftaya gelecek dediler oyle) ben yurtdisindayim. sirf bunun icin gelip parami aldim.

saticiya verdim kararin resmini. hesap nosunu verdim. yatirdilar

bendeki yedek telefonu da teslim ettim.

sizde de yok mu teslim ettiginize dair bir belge?
  • supergirl  (27.10.17 15:53:40)