Bu haftasonu sevgiliyle kaçacak yer önerisi

Yıldönümünü kutlamak üzere gidecek bir yer arıyoruz. Çeşitli sebeplerle daha önce plan yapamadık. Yarın akşam ya da cumartesi sabah yola çıkıp pazartesi akşam döneceğiz.

Benim aklımda Belgrad var fakat uçak fiyatları uçmuş. İki gün sonrasına bakınca öyle olması normal tabi. Şu durumda parayı çok dert etmiyorum bütün paramızı harcayacağız zaten. O paraya çok daha güzel planlar yapılabilir farkındayım ama bu haftasonu kaçmamız gerekiyor mutlaka. Yurtdışında vizesiz gidebileceğimiz daha güzel bir yer ben bulamadım. Karadağ belki? Yurtiçinde nereye gidebiliriz? Mersin-Adana civarında yaşıyoruz, karayoluyla gidilecek yerler uzak Kaş vs. , bütün gün otobüste geçsin istemiyorum, zaten zaman çok kısıtlı. Ne yapalım duyuru güzel tavsiyeler bekliyorum.

Çok teşekkürler!

Doğaya meraklıysanız bildiğim kadarıyla manisada dağda evler var tesis anlamında. Sonbaharın renkliliğiyle güzel ve romantik olabilir.

  • Nature Works  (26.10.17 20:43:17)
Batum

  • Fayfa  (26.10.17 20:43:19)
@Nature Works kafama çok yattı o tarz bir yer istiyordum ben aslında. Spil dağı milli parkı orman köşkleri diye bir yer buldum fakat yer kalmamış. O tarz başka bildiğiniz bir yer var mı?

  • babamasoliimbananickaldirsin  (26.10.17 20:48:51)
Biraz uzak kaçacak ama bolu'da hindiba var.
Orda da yer yoksa kocaeli'de nokta atış yer vereyim

  • Nature Works  (26.10.17 21:05:05)