[]

Stranger Things - devam edeyim mi?

3. Bölümdeyim, hiç ilgimi çekmedi diyemem ama çok da bayılmadım. Sonraki bölümler nasıl, devam edeyim mi?
 
supernatural olaylar olan dizileri ben sevmiyorum normalde. Ancak bu dizi de hem çocuk oyuncuların şirin başarısı üzerine 80ler teması ve havası falan derken izletiyor kendini. Ben çok dizi izleyen biri değilim ama boşluğuma geldiği bir zamanda sarmıştı. Şans verilecek dizi.

Yarın da yeni sezon başlıyor yanılmıyorsam.
  • AlsterWasser  (26.10.17 17:57:03 ~ 18:07:03) 
3. bölümde bile ilgini çekmediyse daha da izleme sevmezsin bence.


  • dedimmidemedimmi  (26.10.17 17:57:53) 
benim baya hoşuma gitmişti aslında. ama ikinci sezonu merakla beklemiyorum. boş vakit varsa izle yoksa gerek yok eğer sarmadıysa yani bi sürü ilgini çeken dizi bulabilirsin.


  • elorelia  (26.10.17 18:08:07) 
aynı tempoda devam ediyor. içindeki çocuğu öldürmemiş ama böyle ağzını yüzünü patlatmış kişiler için bence bu. duygular diyaloglar naif, olaylar dehşetli, türler arasında ite kaka kendine yer açan bi dizi. merak uyandıran ilginç şeyler çıkıyor arada ama peşinden çocukça bir diyalog, zorlama bir olaylar oluyor aldığın hazzı yok ediyor. 2. sezon izlemeyi düşünmüyorum.


  • kaichi  (26.10.17 18:26:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.