[]

Ev Arkadaşı / Eskişehir

merhaba öncelikle. tercihen öğrenci ev arkadaşı arıyorum. ev 1+1, odalar geniş gayet. karşılıklı hoşgörü şeklinde en az bu seneyi çıkarabileceğim bir ev arkadaşı arıyorum.

kedim var, gelecek kişinin bunu hesaba katmasını istiyorum. kira kişi başı 360 lira, içinde tüm faturalar dahil. fatura ödemiyoruz yani, kiraya dahil hepsi internet de dahil. evim eşyalı, kalacak kişinin odasında yatak vs mevcut.

cinsiyet benim için sorun değil, her iki cinsle de daha önce yaşadım. ilk başta da dediğim gibi karşılıklı hoşgörü tek aradığım şey. detayları mesaj yoluyla, eğer burada ulaşamazsanız ekşisözlük'te yeşillendirebilirsiniz. teşekkürler.

edit: lokasyon: büyükdere.

 
up


  • rogerwaters  (07.11.17 21:02:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.