[]

Hgs

Hgs alicam da ptt'ye gidemedim henuz. Gidince hemen veriyorlar mi, alip kullanabiliyor muyum?

Is bankasi da veriyor ama subede varsa veriyorlar yoksa kargoluyorlarmis :/


 
Şubede oluyor zaten genelde. İkisi de hemen verir.


  • shenergy  (26.10.17 09:55:01) 
bankadan otomatik yükleme yaparsan yüklemek için falan hiç uğraşmıyosun, daha kullanışlı bence.


  • contavolta  (26.10.17 10:09:40) 
Onu dusundum de once subeyi aramam lazim ellerinde var mi diye, arayayim bari :)


  • mor oje  (26.10.17 10:43:46) 
ptt'den hemen verirler 50 liraya alırsın 5 lirası kart ücreti geriye kalan para o kartta bakiye olarak görünür. sıra yoksa işlemin 2 dakika bile sürmez. (araç ruhsatı ve kimliğini unutma giderken.)


  • kotu ornek olmak istemiyorum  (26.10.17 12:37:29) 
hgs şubede mutlaka vardır. kredi kartın ya da vadesiz tl hesabın varsa tamamdır. hemen alırsın


  • silah taciri  (26.10.17 12:42:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.