[]

vize tarih sorusu

vizeye başvurdum ve 9 kasım gidişim olduğunu belirttim uçak rezv yaptırdım. planım değişti ve 8 kasımda gitmem gerekiyor

vize başlangıcını verirken 9 kasım belirttiğim için tam 9 kasım olarak mı veriyorlar ?


 
Sanırım evet :(


  • sanquis  (26.10.17 01:24:07) 
sigorta başlangıç tarihine göre veriyorlar genelde. ilk vizeyse tam giriş çıkış tarihlerine göre verirler büyük ihtimalle.

şengen için geçerli bu arada bu söylediklerim
  • nrmnm  (26.10.17 01:28:37 ~ 01:32:39) 
İngiltere vizenin onaylandığı günden başlayarak da verebiliyor. Yani 20 Ekimde başvurdunuz diyelim, gidişiniz 9 Kasım biletinizde, ama vizeniz 28 ekimde onaylandı. Vizenizin 28 ekim+ 3 veya 6 ay gibi olması da bir ihtimal.

Schengen ise ama, genelde ilk vizeyi tatilin belirtildiği günlere veriyorlar maalesef.
  • sopiro  (26.10.17 08:46:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.