zamana ayak uyduramama hissi

twitch'te oyun mu oynanmis nolmus, bitcoin jargonuymus altmis sfx mis bilmem ne, steam'de kampanya varmis.

her gün karsima cikip bön bön ekrana baktigim bikac mevzuyu yazdim. sanki git gide yeni trendlerden daha da uzaklasiyormusum gibi geliyor, size de oluyor mu?

anne/teyze/baba/amca vs. teknoloji sendromu mu bu? yaslanmak böyle bi sey mi ki? yoksa saydiklarim spesifik seyler mi?

Saydıklarınız spesifik şeyler, büyük bir şirketin pr lead'i şirketin hangi takımlara sponsor olduğunu bilmiyor mesela, ben biliyorum bir amele olarak onun haberi yok.

Oyun hayatına bulaşmış her insan twitch ve steam nedir bilir bir şekilde, bitcoin'i geçiyorum çünkü alt'ı etherum muydu neydi, bir sürü alt coin'ler var, bu kadar bilgim işte, yetiyor, bunları bilmediğiniz vakit çok da şey kaybetmiyorsunuz.
  • devorgilla the gunslinger  (25.10.17 23:10:15)
size birşey kazandıracak şeyler değilse zaten hiç birini bilmenize gerek yok.herkes ilgisi olan şeyler hakkında birşeyler araştırıp ogrenıyor diye dusunuyorum..

gencım yaslanmadım hergun steame gırıyorum tek sebebi reflekslerimi canlı tutmak. 2 el cs atmak iyi geliyor. onun haricinde oyunlar zaman kaybı olarak geliyor zaten.

kripto paralara gelince insanlar bundan para kazandı ve bu kazananlar veya kazanmak isteyenler dogal olarak bilgi sahibi oluyor. hersey merak ve ilgi meselesi. bence yaslanmadınız
  • Aşk Adamı  (26.10.17 03:12:10)