[]

hpv.li bir erkege oral seks yapmis olabilirim

olay 2 gun once vuku buldu. penisin ustunde leke gibi bisey vardi ama damara benzettim, fakat simdi internetten bakinca sigile de benziyor.ben sehirdisindayim, doktora gitmesini rica edeyim mi yoksa 1 hafta sonra donunce kolundan tutup mu gotureyim?

zaman ne kadar onemli? su an hpv.si oldugunu ogrensem yapabilecegim bir sey var mi?


 
Yani bulaştıktan sonra yapacak pek bir şey yok. Hem belki de molluscum contagiosumdur.


  • synesthesia  (25.10.17 10:17:36 ~ 10:19:34) 
bacim sen ölümsüz müsün? herseyden önce senin doktora gitmen gerek.


  • ateyist_  (25.10.17 10:21:49) 
ateyist kardesim daha 2 gun once olmus sey icin doktor degil kahine gitmek gerekir.

gayet teknik bisey soruyorum medikal basliginda, bilmiyorsan yanit verme.
  • art vandaley  (25.10.17 10:31:55) 
öncelikle çogüzel soru sormuşsunuz, ağzınıza sağlık.
ilişkinin devam edeceğini tahmin ederek; önce gitmesini söyleyin, gittim derse rapor vb. bi ispat isteyin, vermezse tutup götürün, siz de düzenli smear testine gidin.

  • theli  (25.10.17 10:49:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.